BORÇKA’DA MUHTARLARDAN ÇORUH EDAŞ’ A PLAKET!

BORÇKA’DA MUHTARLARDAN ÇORUH EDAŞ’ A PLAKET!
BORÇKA’DA MUHTARLARDAN ÇORUH EDAŞ’ A PLAKET! aydin tatar
Bu içerik 563 kez okundu.
Reklam

BORÇKA’DA MUHTARLARDAN ÇORUH EDAŞ’ A PLAKET!

Artvin Borçka’ya bağlı Demirciler köyünde, Demirciler Köyü Muhtarı Cumali Yerebakan ve Kale Köyü Muhtarı Yusuf Demirci tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Çoruh Edaş çalışanlarına plaketle teşekkür edildi.

Çoruh EDAŞ Artvin İl Müdürü Osman Aydın ise kesintisiz enerji hedeflerine ulaşabilmek adına tüketicilerin taleplerini tek tek değerlendirdiklerini ve bu talepler doğrultusunda yatırım çalışmalarının devam edeceği söyledi.

Artvin Borçka’ya bağlı Demirciler köyünde, Demirciler ve Kale köylerinin muhtarları tarafından düzenlenen toplu iftar organizasyonuna Borçka İlçe Özel İdare Müdürü Mehmet Yerebakan, Çoruh EDAŞ Artvin İl Müdürü Osman Aydın, Yatırım Grup Şefi Mustafa Yıldırım, İşletme Grup Şefi Anıl Şahinler, Borçka İlçe İşletme şefi Hamit Baba, Kale ve Demirciler Köyü ihtiyar heyetleri ve köy halkı katıldı. Yemekte, Demirciler mevkiinde gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde bölge halkının verimli ve sürekli enerji kullanabildiğini belirten Borçka İlçe Özel İdare Müdürü Mehmet Yerebakan, verdikleri hizmetlerden dolayı Çoruh EDAŞ ekibine teşekkür etti.

Hedefimiz kesintisiz enerji!

Plaket töreni ardından söz alan Çoruh EDAŞ Artvin İl Müdürü Osman Aydın şunları söyledi; “Borçka İlçesi Demirciler Köyü Kestanelik Mahallesi ve Kale Köyü Yıldırımlar Mahallesinde uzun süredir gerilim düşümü yaşanmaktaydı. Müşterilerimizden gelen talepler tek tek değerlendirildi ve bölge verileri analiz edilerek her iki mahallenin orta noktasına ilave trafo tesisi yapıldı. Böylece her iki mahallenin elektrik şebekesi yenilendi. Aynı zamanda 2015 ve 2016 yılı bakım-onarım ve yatırım çalışmalarımız kapsamında, Demirciler Köyü Merkez Mahallesi ve Azure mahallesinde olumsuz hava koşulları nedeni ile hasar gören direkler yenilendi. 2013 yılında ise Kale Köyü Topçular Mahallesi AG şebekesi yenilenerek tüketicilerimizin hizmetine sunulmuştur. Bundan sonraki süreçte de yapacağımız yatırımlar için tüketicilerimizin görüşleri ve önerileri bize yol gösterecek. Hedefimiz kesintisiz enerji ve bu hedefe ulaşabilmemiz için sizden gelecek talepler bizim için çok önemli. Bundan sonraki süreçte de ilimizde, ilçelerimizde ve köylerimizde çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.”

Son olarak söz alan Borçka Demirciler Köyü Muhtarı ise, köy halkı olarak köylerinin elektrik sorunlarını tek tek değerlendirerek çözüme kavuşturan Çoruh EDAŞ ekibine minnettar olduklarını söyledi.

Hayati Akbaş

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HOPA’DA 2’NCİ LOJİSTİK ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ.
HOPA’DA 2’NCİ LOJİSTİK ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ.
Erkan Balta, Başvurusunu Teşkilatı İle Birlikte Yaptı
Erkan Balta, Başvurusunu Teşkilatı İle Birlikte Yaptı