BORÇKA BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL 2017 TOPLANTISI YAPILDI


Bu haber 2017-09-26 09:27:00 eklenmiş ve 288 kez görüntülenmiştir.

BORÇKA BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL 2017 TOPLANTISI YAPILDI

 

Borçka Belediye Başkanlığı Eylül 2017 Meclis Toplantısı Yapıldı.

 

Borçka Belediye Başkanlığı Eylül 2017 Meclis toplantısı yapıldı. Belediye Meclisi, 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesi uyarınca Eylül birleşimi için yukarıda belirtilen üyelerin katılımı ile Belediye Meclis toplantı salonunda toplandı. Gündem okundu ve görüşmeye geçildi.

Gündemin 1. maddesi gereği, açılış ve yoklama yapıldı, yoklama sonucunda Atila Sav ve Ziver Yılmaz mazeret belirtmeden katılmadıkları, diğer üyelerin toplantıya katıldığı görülerek birleşim açıldı.

Gündemin 2. maddesine geçildi. Atatürk ve Silah Arkadaşları ile Türk Büyükleri anısına bir dakikalık saygı duruşu gerçekleştirildi.

 

Gündemin 3. maddesine geçildi. Ağustos 2017 olağan birleşim tutanakları üyelere dağıtıldı. Oturum sırasında görüşülüp tutanaklara geçmeyen veya görüşülmediği halde tutanaklara geçen konu olup olmadığı incelendi. İnceleme sonucunda; Görüşmenin değiştirilmeden kayıtlandığı görülerek gündemin diğer maddesine geçildi.

 

Gündemin 4. Maddesine Geçildi. 2018 Yılı Bütçe Tasarısı Belediye Birim Müdürlüklerince hazırlanıp, Belediye Encümenleri tarafından incelendikten sonra üst yöneticiye sunulan, Belediyemiz 2018 Mali Yılı Bütçesi, Kasım Ayı toplantısında görüşülmek üzere Kasım ayının birinci gününden önce meclise sunulmasına; oy birliği ile karar verildi.

 

Gündemin 5. Maddesine Geçildi. 14.08.2017 Tarih ve 264 Sayılı yazıyla Meclis sunulan Öz İnşaat Ltd. Şti'nin dilekçesi görüşülmesi sonucu Belediye Başkanlığınca İhale yolu alan Öz İnşaat Ltd. Şti'nin Terminal giriş çıkış ücretlerin bu yıl aynen uygulanmasına; Oy birliği ile karar verildi.

 

Gündemin 6. Maddesine Geçildi. 31.07.2017 Tarih ve E 1595658 Sayılı Artvin Orman Bölge Müdürlüğü 129 Nolu Orman Kadastro Başmühendisliğinin 2/b Madde Uygulaması ile ilgili Yazısı, Belediyemiz sınırları içinde Merkez, Aksu ve Gündoğdu Mahallelerinde 02.10.2017 tarihinden sonra 6831 Sayılı Orman Kanununun 3302 Sayılı Kanunla değişiklik 2/b Madde uygulamasına başlayacağından Belediyemiz talep edilen biri asıl biri yedek olmak üzere Belediye Meclis Üyelerinden Nusret Yıldız asıl Hikmet Carti yedek üye olarak belirlenmesine oy birliği ile karar verildi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BORÇKA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
ARTVİN'İN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR
Tarım ve Hayvancılık
Ekonomi
işsizlik
Ulaşım
Turizm
Göç vermek
ArtvinGazetesi Güncel Haberleri
© Copyright 2016 ofismedya.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Ofis Medya haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi