ÇAY TV’DE “NUSRET DURURLA BÖLGENİN SESİ” REYTİNG TEPESİDİR

ÇAY TV’DE “NUSRET DURURLA BÖLGENİN SESİ”  REYTİNG TEPESİDİR
ÇAY TV’DE “NUSRET DURURLA BÖLGENİN SESİ”  REYTİNG TEPESİDİR aydin tatar
Bu içerik 284 kez okundu.
Reklam

ÇAY TV’DE “NUSRET DURURLA BÖLGENİN SESİ”

BELEDİYE BAŞKANLARININ REYTİNG TEPESİDİR

“Bölgenin Sesi” ile sadece Karadeniz’in değil, Türkiye’nin bir çok ilinin belediye başkanları, Esnaf sanatkarlar, Ticaret Odalarının başkanları, siyasetçileri ağırlayan usta gazeteci Nusret Durur, Artvin’in gururu olmaya devam diyor. Bugüne kadar İstanbul’dan, Ankara’dan, Bursa’dan, Samsun’dan, Kocaeli’ne kadar bir çok eski yeni belediye başkanı ile başarılı söyleşilerde bulunan Durur’un canlı programları en çok izlenilen programlardan birisi oluyor.

BUGÜNE KADAR 10’LARCA BAŞKAN KONUK OLDU

Çay TV’nin başarılı program yapımcısı Nusret Durur, başarısının sırrını, samimiyet, saygı çerçevesi, dürüstlük ve önce insan anlayışında yattığını dile getirerek;”Çay TV’nin önemli programlarından birisi olan “Nusret Dururla Bölgenin Sesi” programının yapımcısı, sunucusuyum. Bugüne kadar 10’larca ilin eski yada görevde olan belediye başkanlarını stüdyolarımızda ağırladık. Sorulmayanları sorduk. Samimiyetimizi, dürüstlüğümüzü, doğallığımızı hem ekranları karşısında bizleri izleyen çok değerli seyircilerimize, hemde program konuklarımıza yansıttık. Bundan dolayı da benim programıma severek geldiler. Ben hepsine buradan en içten teşekkürlerimi sunmayı bir borç biliyorum.

“BÖGENİN SESİ” TÜRKİYE’NİN NABZINI TUTMAYA DEVAM EDİYOR!

Bölgenin Sesi” olarak Türkiye'nin nabzını tutmaya devam ediyoruz. Eğer erken seçim olmazsa normal zaman olarak yerel seçimlere Bir bucuk yıl kaldı. Bu seçimler için çok uzun bir zaman değil. Artık seçim atmosferine girmiş bulunuyoruz. Buradan bir çağrı yapmak istiyorum. Belediye Başkanlarının İllerinde ilçelerinde yaptıkları hizmetleri anlatmaları için Çay Tv'de Nusret dururla bölgenin SESİ programına konuk ediyoruz

Bugüne kadar,Ardahan Belediye Başkanı, Artvin Belediye Başkanı, Bursa Belediye Başkanı Erzurum Belediye Başkanı, Eskişehir Belediye Başkanı, İstanbulBüyükşehir Belediye Başkanı, Kars Belediye Başkanı, Of Belediye Başkanı, Uzundere Belediye Başkanı, Yalova Belediye Başkanı, Yıldırım Belediye Başkanı, Yusufeli Belediye Başkanı, Gümüşhane eski Belediye Başkanı, başkanlar bu programda il ve ilçelerinde seçmenleri ile buluşuyor yaptığı hizmetleri anlatıyor yapacakları projeleri söylüyor. Şuan yapılanlarla ilgili bilgi veriyor geçen dönem 85'e yakın belediye başkanı bu programda seçmen ile buluşmuş yaptıkları hizmetleri anlatmışlardı kimileri belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu kimileri ise seçmenden yetki alamadı.

BELEDİYE BAŞKANLARININ KONUŞMALARI, İCRATLARIYLA HODRİ MEYDAN DEDİĞİ PROGRAM

Çay TV’de Nusret Durur’la “ Bölgenin sesi” programı Belediye Başkanlarının seçimden önce seçmenlerinin karşısına çıktıklar, seçimlerden sonra seçilenlerin icraatlarını, hizmetlerini ve projelerini anlattıkları önemli bir siyasi arena olarak nitelendiriliyor.

Bu programda belediye başkanları yada başkan adayları projelerinihalka anlatma, kendilerini en doğru şekilde sansürsüz olarak özgürce ifade etme imkanı buluyor. Belediye Başkanları yada başkan adaylarının yerel seçimlere 1,5 yıl kala programa çıkabilmek için şimdiden takvimlerini belirlemeleri ve Nusret Durur ile iletişim kurmalarının kendileri için faydalı olacağını belirten Durur,” Seçim

yaklaştıkça, programda yer bulma, uygun zaman bulma şansı azalıyor. Bu nedenle başkanların veya adayların önceden iletişim kurmaları faydalı olacaktır. Her açıdan bunun faydasını göreceklerdir.

Ben bu programı Belediye Başkanlarımıza, aday olanlara özel olarak hazırlıyor ve sunuyorum. Bugüne kadar hepsinden teşekkür aldım. Ben de bugün görevde olan, yeniden aday olacaklara, yeni adaylara kısaca hizmet için yola çıkan değerli insanlarımıza başarılar diliyorum. Başkanlar seslerini önce “Nusret Dururla Bölgenin Sesi ile duyuracaklar.”dedi.

HABER: SAMİ ÖZÇELİK

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HOPA’DA 2’NCİ LOJİSTİK ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ.
HOPA’DA 2’NCİ LOJİSTİK ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ.
Erkan Balta, Başvurusunu Teşkilatı İle Birlikte Yaptı
Erkan Balta, Başvurusunu Teşkilatı İle Birlikte Yaptı