10. ARHAVİ GRASSROOTS (HERKES İÇİN FUTBOL) ŞENLİĞİ’NİN İLK ETABI YAPILDI ETKİNLİKTE ÖĞRENCİLER DOYASIYA EĞLENDİLER

10. ARHAVİ GRASSROOTS (HERKES İÇİN FUTBOL) ŞENLİĞİ’NİN İLK ETABI YAPILDI  ETKİNLİKTE ÖĞRENCİLER DOYASIYA EĞLENDİLER
10. ARHAVİ GRASSROOTS (HERKES İÇİN FUTBOL) ŞENLİĞİ’NİN İLK ETABI YAPILDI  ETKİNLİKTE ÖĞRENCİLER DOYASIYA EĞLENDİLER aydin tatar
Bu içerik 211 kez okundu.
Reklam

10. ARHAVİ GRASSROOTS (HERKES İÇİN FUTBOL) ŞENLİĞİ’NİN İLK ETABI YAPILDI

ETKİNLİKTE ÖĞRENCİLER DOYASIYA EĞLENDİLER

 

 Arhavi İlçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Genlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Arhavispor Kulübü ile birlikte organize edilen ve Arhavi Belediyesi'nin sponsor olduğu Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliği Arhavi İlçe Stadı’nda gerçekleştirildi.

2008 yılında başlayan ve bu yıl 10.su yapılan şenliğin 1. Etabında, 2008 doğumlu ilkokul 4. Sınıf öğrencilerine yönelik yapıldı. Etkinliğe İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

10 yıldır düzenlenen organizasyonla amacın minik öğrencilere sporu sevdirmek, yeteneklerini ortaya çıkarmak ve spor yaparak mutlu vakit geçirmelerini sağlamak olduğunu belirten Başkan Coşkun Hekimoğlu, şenliğin yapılmasında emeği olan kamu kurum ve kuruluşlarına ve şenliğin koordinatörlüğünü üstlenen Beden Eğitimi Öğretmeni Fikret Kadıoğlu’na da teşekkürlerini iletti.

Minik sporcuların doyasıya eğlendiği etkinlik, şenliğe katılan öğrencilere ilçe protokol üyeleri tarafından verilen sertifikalarla son buldu.

hayati akbaş

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HOPA’DA 2’NCİ LOJİSTİK ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ.
HOPA’DA 2’NCİ LOJİSTİK ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ.
Erkan Balta, Başvurusunu Teşkilatı İle Birlikte Yaptı
Erkan Balta, Başvurusunu Teşkilatı İle Birlikte Yaptı