AK PARTİ ARHAVİ İLÇE BAŞKANLIĞI 6. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI UFUK YILDIZ YENİDEN AK PARTİ ARHAVİ İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ

AK PARTİ ARHAVİ İLÇE BAŞKANLIĞI 6. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI  UFUK YILDIZ YENİDEN AK PARTİ ARHAVİ İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ
AK PARTİ ARHAVİ İLÇE BAŞKANLIĞI 6. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI  UFUK YILDIZ YENİDEN AK PARTİ ARHAVİ İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ aydin tatar
Bu içerik 247 kez okundu.
Reklam

AK PARTİ ARHAVİ İLÇE BAŞKANLIĞI 6. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

UFUK YILDIZ YENİDEN AK PARTİ ARHAVİ İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Arhavi İlçe Başkanlığı 6.Olağan kongresi gerçekleştirildi. Büyükoğlu Düğün Salonu’nda yapıldı. Kongreye Ak Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Ak Parti İl Başkanı Erkan Balta, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, belediye meclis üyeleri, ilçe başkanları ve yönetim kurulları, delegeler ve partililer katıldı. Kongreye partinin ilçe başkanı olan Ufuk Yıldız tek listeyle girdi.

Divan Başkanlığını 2. Dönem Zonguldak milletvekili Polat Türkmen’in yaptığı kongrede ilk olarak 6. Olağan İlçe Kongresi dolayısı ile Ak Parti Kurucu Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ın mesajları okundu.

Ardından Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız açılış konuşmasını yaptı. Yıldız konuşmasında, birlik ve beraberlik ruhu içerisinde tüm kesimleri kucaklayan ayrışma değil, birleşme ilkesinden hareketle güzel bir kongre heyecanını yaşadıklarını belirtti.

Ardından Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti döneminde ilçede yapılan yatırımlardan bahsederek, kongrenin tüm ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Daha sonra sırasıyla Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Ak Parti İl Başkanı Erkan Balta ve Ak Parti Artvin Millet Vekili İsrafil Kışla konuşmalarını yaptılar.

Konuşmaların bitimi ile birlikte yeni oluşturulan yönetim kurulu listesi açıklandı. Yeni yönetim kurulu listesinde yer alan Mehmet Koparmal, Cengiz Velimahmutoğlu, Gökmen Kurdoğlu, Gökhan Numanoğlu, Hakan Gedik, İdris Kefel, Şadi Yıldız, Murat Erkan, Hamza Uzun, Ayşe Köseoğlu, Mehmet Özbayrak, Ömer Lütfü Özyurt, Metin Özkara, Esmeray Aygüney tek tek sahneye çağrıldı.

Tek aday olarak kongrede seçime giren Ufuk Yıldız, Divan başkanlığına sunduğu listeyle, Adalet ve Kalkınma Partisi Arhavi İlçe Teşkilatının 6. dönem ilçe başkanı oldu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HOPA’DA 2’NCİ LOJİSTİK ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ.
HOPA’DA 2’NCİ LOJİSTİK ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ.
Erkan Balta, Başvurusunu Teşkilatı İle Birlikte Yaptı
Erkan Balta, Başvurusunu Teşkilatı İle Birlikte Yaptı