ŞAVŞAT BELEDİYE BAŞKANI ÖZTÜRK YENİ BAŞKANLARI ZİYARET ETTİ

ŞAVŞAT BELEDİYE BAŞKANI ÖZTÜRK YENİ BAŞKANLARI ZİYARET ETTİ
ŞAVŞAT BELEDİYE BAŞKANI ÖZTÜRK YENİ BAŞKANLARI ZİYARET ETTİ aydin tatar
Bu içerik 287 kez okundu.
Reklam

ŞAVŞAT BELEDİYE BAŞKANI ÖZTÜRK YENİ BAŞKANLARI ZİYARET ETTİ

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Yeni Seçilen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı İnegöl Şavşatlılar Dernek Başkanı Durmuş Aydın ve Yönetim Kurulu ile Beraber Makamında Ziyaret Ettiler

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş öncelikle Şavşat Belediye Başkanımız Ahmet Sinan Öztürk’e, İnegöl Şavşatlılar Derneği Yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. İnegöl Belediye Başkanı olduğum süre içerisinde sayın Başkan Ahmet Sinan Öztürk İnegöl’de de ziyaretimize geldi, bende Şavşat ilçemizi ziyarete gittim. O dönem İnegöl ve Şavşat’ı kardeş Belediye ilan ettik. Bu kardeşliğin artarak devam etmesini temenni ediyorum. Şavşat ile gerçekleştirdiğimiz bu kardeş şehir olma ile aramızdaki dostluklar bundan sonrada sürecektir. Bu vesile ile Şavşat Belediye Başkanımıza tekrar ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk ise ziyaret ile ilgili yaptığı kısa konuşmada öncelikle Bursa gibi önemli bir ilimize Belediye Başkanı olarak seçilen eski İnegöl Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’ın seçilmesi biz Şavşatlıları ve bütün Artvinlileri mutlu etmiştir. Daha önceden Belediye Başkanımız Alinur Aktaş Şavşat’ı ziyaret etmiş ve bizleri onurlandırmıştı. Başkanımızı ilçemizde misafir etmekten oldukça memnun kalmıştık. O dönem malumunuz İnegöl Belediyesi ile Şavşat Belediyesi kardeş belediye oldular. Bu kardeşliğimizin daim olması ve devam etmesi Şavşat Belediye Başkanı olarak en büyük dileğimdir. Ben Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen başkanımızı tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. Öztürk konuşmasının sonunda ise Başkan Aktaş’ı Şavşat’a davet etti.

İnegöl Şavşatlılar Dernek Başkanı Durmuş Aydın ise; “Doğdunuz şehir Şavşat ile doyduğunuz şehir iki güzel yer. Şavşat ve İnegöl kardeş şehir ve kardeş belediyelerdir. Biz İnegöl’de faaliyet gösteren Şavşatlılar Derneği olarak İnegöl ve Şavşat arasında her zaman köprü vazifemizi yerine getireceğiz. İnegöl Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş beyin Bursa Belediye Başkanlığı görevine getirilmesi ve yine yerine İnegöl Belediye Başkanlığı görevine hemşerimiz Alper Taban beyin getirilmesi bizleri son derece memnun etmiştir. Bugün Şavşat Belediye Başkanımız sayın Ahmet Sinan Öztürk Bey kardeşliğin gereği Bursa Belediye Başkanımızı tebrik edip hayırlı olsun demek amacıyla aramızda bulunmaktadır. Şavşat Belediye Başkanımıza derneğimiz ve İnegöl’deki hemşerilerimiz adına hoş geldiniz diyorum. Ayrıca Bursa Belediye Başkanlığına seçilen Alinur Aktaş’a derneğimiz yönetim kurulu adına başarılar diliyorum” dedi.

Samimi bir sohbetin ardından Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk yeni seçilen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a çiçek takdim etti.

Ziyaret hatıra fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Yeni Seçilen Kardeş Şehir İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ı Makamında Ziyaret Etti

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, İnegöl Şavşatlılar Derneği Başkanı Durmuş Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ikinci ziyaretini kardeş belediye İnegöl Belediye Başkanı seçilen Alper Taban’ı makamında ziyaret etti. İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’a hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Ahmet Sinan Öztürk; “Alinur Aktaş başkanımızı Şavşat’ta daha önceden misafir ettik. İnşallah sizleri de en kısa zamanda Cittaslow Şavşat’ta misafir etmek istiyoruz” dedi.

Ziyaret hediye takdimi ve çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARTVİN’DE SİLAHLI KAVGA!
ARTVİN’DE SİLAHLI KAVGA!
HOPA’DA 2’NCİ LOJİSTİK ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ.
HOPA’DA 2’NCİ LOJİSTİK ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ.