ERKAN BALTA REKORA DOĞRU GİDİYOR.

ERKAN BALTA REKORA DOĞRU GİDİYOR.
ERKAN BALTA REKORA DOĞRU GİDİYOR. aydin tatar
Reklam

AV. ERKAN BALTA YENİDEN İL BAŞKANI SEÇİLDİ.

ARTVİN AKPARTİ KONGRESİNDE ERKAN BALTA 454 DELEGENİN 450’SİNİN OYUNU ALARAK 3. KEZ İL BAŞKANI SEÇİLDİ.

Akparti Artvin 6. Olağan İl Kongresi Gerçekleşti Akparti Artvin 6. Olağan İl Kongresi, Başbakan Binali Yıldırım’ında katılımıyla gerçekleşti.

Artvin Spor Salonu’nda düzenlenen kongreye Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Akparti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, milletvekilleri ile çok sayıda partili katıldı.

Kongrede bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, konuşmasına Artvin’de 35 yılda yapılmayan işleri biz 3,5 yılda yaptık diye başladı.. Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, partililere hoş geldiniz diyerek il kongresinin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Başkan Kocatepe; “ AK Parti hükümeti Türkiye’de büyük işler başararak siz değerli halkımızın teveccühüyle 15 yıldır iktidarda ülkeye hizmet ediyor. Bizde Artvin’de Partimizin hükümetimizin destekleriyle ilimize hizmet ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana muhteşem işler başardık. Elhamdülillah sizlerin yüzünü kara çıkarmadık. 35 yılda yapılmayan işleri biz 3,5 yılda yaparak ilimize kalıcı eserler bırakmanın haklı gururu içerisindeyiz. Partimizin 6.Olağan kongresine teşrifleriyle bizleri onurlandıran değerli genel başkan vekilimiz ve başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a hoş geldiniz diyor sizleri sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

Balta, “Ak Parti Sadece Siyasi Bir Parti Değil, Tüm İnsanlığa Hizmet Eden Bir Davanın Neferidir”

Akparti Artvin 6. Olağan İl Kongresinin açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Av. Erkan Balta, konuşmasının başında tüm teşkilat mensuplarını tek tek sayarak Akparti teşkilatlarına ve delegelere katılımlarından dolayı teşekkür ederek saygıyla selamladı. İl Başkanı Balta ; “ Akparti sadece siyasi bir parti değil milletimize bütün insanlara bütün mazlumlara hizmet etmenin onların huzurun ve namusunu korumak için hareket eden bir davanın neferi olarak görüyoruz. Ekonomik, siyasi, sosyal her türlü felaketin birbirini kolladığı dış politikada aciz ve çaresiz bir ülke. Yine aciz ve çaresiz milleti bugün bulunduğu noktaya getiren Akparti’de 7 yıldır il başkanı olarak 10 yıldır kesintisiz teşkilatlarda görev yapma şerefinde bulunduran rabbime hamd ediyorum. Milletimizin yeniden doğruluşu kendi ruh kökü üzerinde yenide dirilişinde Akparti ve Artvin’de bizlerle birlikte yol yürüyen başta yönetim olmak üzere ilçe başkanlarımıza ilçe yönetim kurulu üyelerimize kadın ve gençlik kollarımıza mahalle, köy sandık temsilcisine kadar her kademede ki bütün arkadaşlarımıza yürekten şükranlarımı arz ediyorum.” dedi. Kışla, “Hedefi Yüzde 50’nin Üzerine Çıkmak” Akparti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla ise 2002’den bu zamana kadar Artvin’de

Akparti ye verilen desteklerden dolayı tüm hemşerilerine teşekkür ederek 2019 yılında hedefi yüzde 50’nin üzerine taşıdıklarını söyledi.

Kongrede Artvin Milletvekili İsrafil Kışla’da bir konuşma yaptı. Kışla konuşmasında ; “Sayın başbakanım biz çalışma seferberliği başlattık. 2019 yılı seçimlerine iki şeyi canla başla yapmaya çalışacağız. Bir, bugüne kadar yapılan hizmetleri milletimize canla başla anlatmaya çalışacağız. İki, milletimizin gönüllerini kazanmaya çalışacağız. İnşallah durmak yok gece gündüz yaz kış demeden bugünden tezi yok canla başla çalışıp 2019 seçimlerine hazırlık yapacağız.” dedi.

Konuşmaların ardından yapılan seçimlere tek liste ile girildi. Av. Erkan Balta başkanlığındaki liste 454 delegeden 450’nin oyunu aldı. Bu sonuçla Av. Erkan Balta 3. Kez yeniden İl Başkanı seçildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARTVİN’DE GEÇERLİ SİLAH TAMİRİ RUHSATI BULUNAN İŞ YERİNE OPERASYON
ARTVİN’DE GEÇERLİ SİLAH TAMİRİ RUHSATI BULUNAN İŞ YERİNE OPERASYON
Maçta Bir Anda Yere Yığıldı
Maçta Bir Anda Yere Yığıldı