DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ TOKALAK KEMALPAŞA’DA

DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ TOKALAK KEMALPAŞA’DA
DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ TOKALAK KEMALPAŞA’DA aydin tatar
Reklam

DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ TOKALAK KEMALPAŞA’DA

Tokalak, Kemalpaşa’daki Yatırımları Yerinde İnceledi

 

 DSİ Çoruh Projeleri 26.Bölge Müdürü Celal Tokalak, yoğun iş programını sürdürürken, yoğun programları arasında Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen büyük ve küçük su işlerini de bizzat yerinde incelemeyi ihmal etmiyor. Tokalak, ayrıca kurum içerisinde sık sık toplantılar gerçekleştirirken, bu toplantılar aracılığıyla da yatırımların son durumu hakkında detaylı çalışanlarından detaylı bilgi alıyor.

DSİ Çoruh Projeleri 26. Bölge Müdürü Sayın Celal Tokalak, Artvin Kemalpaşa İlçesi Yerleşim Yerleri ve Tarım Arazilerinin Çam Deresi (Halvaşi) ve Yeşilce Deresi Taşkınlardan Korunması inşaatını ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Bölge Müdürüne Bölge Müdür Yardımcısı Turan Karagöz, Şube Müdürleri Menderes Turan, Maksut Tekin, Turan Uzun, Kamil Özkan ve DSİ Teknik Ekibi de eşlik ettiler. Proje kapsamında 1.000 m kargir duvar, 300 m BA duvar, 600 m beton duvar imalatı, 1.660 m beton temel imalatı ve 52.000 m³ kazı yapıldığını gözlemleyen Celal Tokalak’a bu projenin fiziki gerçekleşmesinin yüzde 44 civarlarında olduğu bilgisi verildi.

Tokalak Kemalpaşa ilçesindeki diğer yatırımları da inceledikten sonra beraberindekilerle birlikte Kemalpaşa ilçesinden ayrıldı.

Tokalak ’tan Toplantı

Bir taraftan yatırımları inceleme gezilerini sürdüren DSİ Çoruh Projeleri 26.Bölge Müdürü Celal Tokalak, diğer taraftan da kurum içerisinde toplantılar gerçekleştirerek yatırımların son durumları hakkında kurum çalışanlarından bilgi alıyor.

Bu kapsamda gerçekleştirdiği toplantıda Celal Tokalak çalışanlarından; “ Artvin İli Taşkın ve Rusubat Kontrolü İşi 3.Kısım İstikşaf Raporu Hazırlanması. DSİ 26. Bölge Müdürlüğü Geçirgen Tersip Bentleri Planlama ve Proje Yapımı 1. Grup işi ile ilgili detaylı bir toplantı gerçekleştirdi. Ayrıca toplantıda Artvin İli Borçka ve Murgul İlçelerinde Taşkın ve Rusubat Kontrolü Eylem Planı Kapsamında Projelerin Hazırlanması işlerine ait İlk İnceleme Raporları sunum yapıldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VALİ DORUK, İL GENEL MECLİS ÜYELERİNİ KABUL ETTİ
VALİ DORUK, İL GENEL MECLİS ÜYELERİNİ KABUL ETTİ
DOĞU KARADENİZ’DE TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 563 BİN 999 OLDU
DOĞU KARADENİZ’DE TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 563 BİN 999 OLDU