DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ TOKALAK KEMALPAŞA’DA


Bu haber 2017-12-26 17:16:07 eklenmiş ve 2061 kez görüntülenmiştir.

DSİ BÖLGE MÜDÜRÜ TOKALAK KEMALPAŞA’DA

Tokalak, Kemalpaşa’daki Yatırımları Yerinde İnceledi

 

 DSİ Çoruh Projeleri 26.Bölge Müdürü Celal Tokalak, yoğun iş programını sürdürürken, yoğun programları arasında Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen büyük ve küçük su işlerini de bizzat yerinde incelemeyi ihmal etmiyor. Tokalak, ayrıca kurum içerisinde sık sık toplantılar gerçekleştirirken, bu toplantılar aracılığıyla da yatırımların son durumu hakkında detaylı çalışanlarından detaylı bilgi alıyor.

DSİ Çoruh Projeleri 26. Bölge Müdürü Sayın Celal Tokalak, Artvin Kemalpaşa İlçesi Yerleşim Yerleri ve Tarım Arazilerinin Çam Deresi (Halvaşi) ve Yeşilce Deresi Taşkınlardan Korunması inşaatını ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Bölge Müdürüne Bölge Müdür Yardımcısı Turan Karagöz, Şube Müdürleri Menderes Turan, Maksut Tekin, Turan Uzun, Kamil Özkan ve DSİ Teknik Ekibi de eşlik ettiler. Proje kapsamında 1.000 m kargir duvar, 300 m BA duvar, 600 m beton duvar imalatı, 1.660 m beton temel imalatı ve 52.000 m³ kazı yapıldığını gözlemleyen Celal Tokalak’a bu projenin fiziki gerçekleşmesinin yüzde 44 civarlarında olduğu bilgisi verildi.

Tokalak Kemalpaşa ilçesindeki diğer yatırımları da inceledikten sonra beraberindekilerle birlikte Kemalpaşa ilçesinden ayrıldı.

Tokalak ’tan Toplantı

Bir taraftan yatırımları inceleme gezilerini sürdüren DSİ Çoruh Projeleri 26.Bölge Müdürü Celal Tokalak, diğer taraftan da kurum içerisinde toplantılar gerçekleştirerek yatırımların son durumları hakkında kurum çalışanlarından bilgi alıyor.

Bu kapsamda gerçekleştirdiği toplantıda Celal Tokalak çalışanlarından; “ Artvin İli Taşkın ve Rusubat Kontrolü İşi 3.Kısım İstikşaf Raporu Hazırlanması. DSİ 26. Bölge Müdürlüğü Geçirgen Tersip Bentleri Planlama ve Proje Yapımı 1. Grup işi ile ilgili detaylı bir toplantı gerçekleştirdi. Ayrıca toplantıda Artvin İli Borçka ve Murgul İlçelerinde Taşkın ve Rusubat Kontrolü Eylem Planı Kapsamında Projelerin Hazırlanması işlerine ait İlk İnceleme Raporları sunum yapıldı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KEMALPAŞA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
ARTVİN'İN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR
Tarım ve Hayvancılık
Ekonomi
işsizlik
Ulaşım
Turizm
Göç vermek
ArtvinGazetesi Güncel Haberleri
© Copyright 2016 ofismedya.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Ofis Medya haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi