ARTVİN’DE AK AİLE BULUŞMASI

ARTVİN’DE AK AİLE BULUŞMASI
ARTVİN’DE AK AİLE BULUŞMASI aydin tatar
Reklam

ARTVİN’DE AK AİLE BULUŞMASI

AK Parti Artvin İl Başkanlığı AK Aile Grubu tarafından Organize edilen“ Ak Aile Buluşma Programı”kapsamında kuruluşundan bugüne kadar görev almış merkez teşkilatlarıyla yemekli toplantıda bir araya geldi.

Grand Artvin Otel toplantı salonunda düzenlenen programa İl Başkanı Erkan Balta, Milletvekili İsrafil Kışla , Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Ali Boğa , Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihah, Merkez ilçe Başkanı Şenol Alpaslan , İlçe Başkanları, Kadın Kolu İl Başkanı Reyhan Güneri , kuruluşundan bugüne kadar görev yapmış il başkanları Salih Ejderoğlu, Ahmet Özçelik, Dilek Alkan, Tuncer Başer, eski merkez ilçe başkanı Özkan Yıldırım, Maksut Koçak, değişik kademelerde görev almış parti kurucuları, mevcut il ve ilçe yönetimleri katıldı.

Program Ak Aile Grubu Başkanı Mehmet Ali Ergül’ün açılış konuşmaları ile başladı. İl Başkanı Erkan Balta , Milletvekili İsrafil Kışla , Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Ali Boğa , Artvin Belediye Başkanımız Mehmet Kocatepe birer konuşma yaptı.

İl Başkanı Erkan Balta yaptığı konuşmada “ Bizi biz yapan birlik ve beraberliğimizdir. Birlikte rahmet, ayrılıkta gazap olduğunu biliyoruz. İlimizde yaptığımız hizmetler, birlik ve beraberliğimiz bizlere siyasette, Allah’ın izni milletimizin desteği ile başarılar getirdi. 2014 yerel seçimlerinde 8 belediye den 7’sini aldık. İlimize ve ilçelerimiz çok daha iyi hizmetler almaya başladı. Ak Aile Grubu olarak bundan sonrada sık sık bir araya gelip birlikte beraberliğimizi güçlendireceğiz, ilimize yönelik neler yapabilirimizin istişaresini yapacağız “ dedi .

Milletvekili İsrafil Kışla ise yaptığı konuşmada” Kurucu liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sadece milletimizin derdi ile değil, gönül coğrafyanızdaki mağdur masum din kardeşlerimizin hakkını hukukunu korumaya çalıştığını görmekteyiz. Özellikle Kudüs konusunda İslam İşbirliği Teşkilatı Dönem Başkanı olarak aldığı inisiyatif Birleşmiş Milletler Genel Kurulundaki oylamada Kudüs ün statüsünün Filistin’nin lehine 128 Evetle döndüğünü Cumhurbaşkanımızın bireysel başarısı olarak genel kabul görmüştür. Bizler Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızı ulusal başarısı, milli ve yerli politika üretmesi ve milletlerarası ihtilaflarda rol alan inisiyatif kullanan bir lider olarak görüp onu destekliyoruz.

Ayrıca Artvin konusunda da şunu söylemeliyim. Bizleri yoran en önemli konu Cerattepe konusu oldu. Biz şunu dedik ne aldatan ne de aldanan olacağız. Biz şunu açık yüreklilikle Artvinli hemşerilerimizle dedik ki Artvin madenle yaşamaya alışacak. yani maden konusuzunda ilimize zarar verici etkileri en aza indirerek madenin çıkmasını Hükümet ve Devlet olarak sağlayacağız. Ne ben, ne il Başkanım şirketle kirli ilişkiye girmedik ancak madenin çıkmasını siyasi malzeme yapıp, halkımızı sokağa çağıran, tencere tava çalan ve ekonomik ilişkiler içine giren siyasileri geçen günlerde Artvinli hemşerilerim gördü.” dedi.

Belediye Başkanımız Mehmet Kocatepe “ Bizler Teşkilatlarımızla birlikte Artvin’de ve ilçelerimizde Yerel Yöneticiler olarak çok güzel hizmetler yaptık. İlimizde 22 milyon bütçe ile 89 milyon tl’lik yatırım yaptık. Bunu nasıl yaptık tabii ki hükümetimizin desteği ile yaptık. Bakanlıklarımızın desteği ile yaptık. Milletvekilimiz İsrafil Kışla’nın, İl Başkanımızın desteği ile yaptık. Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, bakanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bizler mutfaktaki yemeği yani hizmeti en güzel şekilde yapıyoruz, mütevazı olmayacağız. Siz değerli teşkilat mensuplarımız ve özellikle aktif görevde olmayan partililerimiz bu hizmetleri halkımıza anlatacaksınız.Birimiz hepimiz hepimiz birimiz anlayışı ile halkımıza hizmet edip bu Hizmetleri anlatacağız .”dedi. Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Ali Boğa ise yaptığı konuşmada “ Artvin’de bulunma sebebim, Genel Merkez olarak şehirlerimizin ekonomik Beklentileri ile ilgili illerde forumlar düzenliyoruz. Bu sebeple buradayım. Burada yapacağımız çalışmayı Genel Merkez ve Cumhurbaşkanlığı Makamına sunacağız.

Bu toplantıda şunu gördüm, İl Başkanımız, Milletvekilimiz ve Belediye Başkanımız hakikaten dolu bilgili ve çalışkan insanlar. Siz teşkilat mensupları ve Artvin bu değerlerine sahip çıkmalı. İnsanların değeri yaptıkları ile ölçülür. Artvin’e hizmet eden vekilimiz, il Başkanımız ve Belediye Başkanımız hakikaten uyum ve ahenk içinde iliniz için çalışıyorlar. Onları tebrik ediyorum.

Ayrıca İl Başkanı kardeşim Erkan Balta’yı tebrik ediyorum. Partimizin kuruluşundan bugüne kadar görev almış teşkilat mensupları ile yemekli toplantı yapması örnek bir çalışma. Sizlerle beraber olmaktan mutluyum “ diyerek konuşmasını tamamladı.

Toplantının ardından Ak Aile fotoğrafı çekilerek toplantı sona erdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARTVİN’DE GEÇERLİ SİLAH TAMİRİ RUHSATI BULUNAN İŞ YERİNE OPERASYON
ARTVİN’DE GEÇERLİ SİLAH TAMİRİ RUHSATI BULUNAN İŞ YERİNE OPERASYON
Maçta Bir Anda Yere Yığıldı
Maçta Bir Anda Yere Yığıldı