HOPA’DA TOPLANTI, GÖSTERİ YÜRÜYÜŞÜ YERİ VE GÜZERGÂHI BELİRLENDİ

Hopa Kaymakamlığı ilçede toplantı ve gösteri yürüyüşü yer ve güzergâhı hakkında önemli duyuruda bulundu.
Bu haber 2018-03-10 11:05:50 eklenmiş ve 741 kez görüntülenmiştir.

 

HOPA’DA TOPLANTI, GÖSTERİ YÜRÜYÜŞÜ YERİ VE GÜZERGÂHI BELİRLENDİ

Hopa Kaymakamlığı ilçede toplantı ve gösteri yürüyüşü yer ve güzergâhı hakkında önemli duyuruda bulundu.

 

-Hopa Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada; “(Gerçek Kişiler, Siyasi Partiler, Sendikalar, Dernekler, Vakıflar ve Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları vb. için)Başlama Yeri (İlk Toplanma Yeri) :Sundura Mahallesi Hopa Çay Fabrikası önündeki boş alan. Yürüyüş Güzergâhı ise Hopa Çay Fabrikası önünden başlayıp, Sahil Caddesini takiben, Viyadük altı üç yol mevki geçilerek, Al Kömür önünü takiben, Akbank Kavşağından Cumhuriyet Meydanına kadar olan güzergâh.Toplantı Yeri Cumhuriyet Meydanı toplanma (Miting Alanı) yeridir. Bu alan Eski Belediye Başkanlığı binası- E-Döviz-Garanti Bankası arasında kalan alan.Dağılma Güzergâhı :-Dumlupınar Caddesi, Turgay Ciner Caddesi, Sahil Caddesi, Karadeniz Caddesi ve İnönü Caddesi.

İlçemiz Alternatif Toplantı Ve Gösteri Yürüyüşü Yer Ve Güzergâhı

(Gerçek Kişiler, Siyasi Partiler, Sendikalar, Dernekler, Vakıflar ve Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları vb. için)Başlama Yeri (İlk Toplanma Yeri) :Orta Hopa Mahallesi Liman girişinde bulunan alan.Yürüyüş Güzergâhı: Toplanma yerinden başlayıp, sahil yürüyüş yolunu takiben, Festival Alanına kadar olan güzergâh.Toplantı Yeri: Festival Alanı (Miting Alanı) toplanma yeridir.Dağılma Güzergâhı: Toplantı yerinden yaya yolunu takiben, Liman Kavşağına ve Viyadük altına kadar olan yaya yolu, Toplantı yerinden Eski Belediye Başkanlığı arasında bulunan üst geçit. A-B Planları İçin Çağrı Ve Propaganda (Afiş-Pankart) Araçlarının Asılacağı Yerler -Pankart Asılacak Yerler: 1-Toplantı ve Gösteri Yürüyüşünü düzenleyen siyasi parti, dernek, sendika vb. tüzel kişiliğe ait çalışma binaları, tesisleri ile bunlara ait eklentileri,2-Toplantı düzenlenecek alan,3-İnönü Caddesi 4-Belediye Parkı, 5-Turgay Ciner Caddesi, 6- Sundura Mahallesi Lise Caddesi-Afiş Asılacak Yerler: Toplantı ve Gösteri Yürüyüşünü düzenleyen siyasi parti, dernek, sendika v.b. tüzel kişiliğe ait çalışma binaları, tesisleri ile bunlara ait eklentileri,Hopa Belediye Başkanlığı tarafından belirlenen ilçemiz merkezindeki yerler (Sundura Mahallesi viyadük altında bulunan (10) Adet, Fakülte ve Yüksekokul önünde (2) Adet, Festival alanı ve halı saha arasında bulunan (2 ) Adet, Merkez Kule dibi Mahallesi Garden Lokantası arkasında bulunan (2) Adet billboard, İlçe şehir içi güzergahında bulunan reklamsız yolcu duraklarında bulunan billboardlar.)Afiş ve Pankart Asılamayacak Yerler: Kaymakamlık hizmet binası çevresi, kamuya ait bina ve eklentilerine pankart asılmayacak ve afiş yapıştırılmayacaktır. Ayrıca trafiğin yoğun olduğu ana arterlerdeki üst geçitlere ve elektrik direklerine pankart asılmayacaktır” ifadelerine yer verildi.

 

Hayati Akbaş

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer HOPA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
ARTVİN'İN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR
Tarım ve Hayvancılık
Ekonomi
işsizlik
Ulaşım
Turizm
Göç vermek
ArtvinGazetesi Güncel Haberleri
© Copyright 2016 ofismedya.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Ofis Medya haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi

seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   вибратор   секс-шоп   متجر الجنس اسطنبول   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye