ARTVİN TSO SEÇİMLERE HAZIRLANIYOR

ARTVİN TSO SEÇİMLERE HAZIRLANIYOR
ARTVİN TSO SEÇİMLERE HAZIRLANIYOR aydin tatar
Reklam

ARTVİN TSO SEÇİMLERE HAZIRLANIYOR

SEÇKİN KURT, PROJELERİNİ ODA ÜYELERİYLE PAYLAŞTI

1 Nisan’da yapılacak olan, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesi adaylıklarını açıklayan Kurtul Özel ve Seçkin Kurt çalışmalarını sürdürüyor.

1 Nisan’da yapılacak olan, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesi adaylıklarını açıklayan Kurtul Özel ve Seçkin Kurt çalışmalarını sürdürüyor.

Adaylardan Seçkin Kurt ve yönetimi geniş katılımlı bir toplantı düzenleyerek, neden aday olduklarını ve projelerinden bahsetti. Grant Artvin Otel’de gerçekleşen geniş katılımlı toplantıya, çok sayıda oda üyesi katıldı.

Seçilmeleri takdirde, yapacakları çalışmalarını kitapçık şeklinde davetlilere dağıtılırken, Seçkin Kurt sunum eşliğinde projelerinden bahsetti.

İlk olarak neden aday olduklarını açıklayan Kurt şu ifadelere yer verdi: “Bu seçime girmeyi karar veren arkadaşlarımızla birlikte uzun süre alt yapı çalışması yaptık. Sizlerle sohbet etme imkânı bulduk. Bu sohbetlerin sonucunda sizlerin verdiği cevap maalesef, Artvin’de ekonominin maalesef çok iyi gitmediği. Peki, ne yapabiliriz sorduğumuzda dediler ki, bizi temsil eden Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nın mutlak bir anlayış değişikliğine gidilmesi olduğunu ifade ettiler. Bizde yaklaşık 1,5 ay önce arkadaşlarımızla birlikte aday olduğumuzu açıklamıştık.

Sorunlara Toplu Şekilde Ses Çıkartmamız Şart

Daha sonra bizlerin bu kötü gidiş ekonomisini dur demek için neler yapabileceğimizi hep beraber konuştuk. Bizde ticaret yapan arkadaşlarımızın sorunlarına ticaret odasının yardım edip edemeyeceğini tartışmaya açtık. Ticaret odası, kooperatifler, esnaf odaları, şoförler odası, içine aldığı yaklaşık 6 bin kişilik bir aile. Sorunlara toplu şekilde ses çıkarta bilirsek, yanı gıda sektöründeki bir sorunu ulaştırma sektöründe ki arkadaşlarımızla, inşaat sektöründeki arkadaşlarımızla bir çatı altında ortak ses çıkarta bilirsek sorunların üstesinde rahatça geliriz.”

Artvin’in Gerçek Sahipleri Burada

Artvin’in gerçek sahipleri burada diyen Kurt, “Bizleri yönetenler devlet erbaplarının asıl göresi, görev aldıkları illerdeki insanların yaşam kalitesinin çıtasını yukarı çıkartmak. Şehrin çevresini değiştirmek.

Bizler diyoruz ki gelin odamızda bir vizyon değişikliğine gidelim. İlimizde yapılması planlanan bütün yatırımlarla alakalı olarak, ilgili kuruluşlarla görüşüp, bu yatırımlardan Artvin esnafımızın azami şekilde faydalanmasını sağlayalım. Özellikle turizm ve eğitim alanında yeni projeler üreterek, bu projelerin hayata geçirilebilmesi için yoğun çaba harcayalım. Yani Ricacı değil, icracı oda olalım. Bu hizmet yarışının

sonucu ne olursa olsun kazanan Artvin esnafı olsun çünkü Güçlü Esnaf demek; Gülen Esnaf, Gülen Esnaf demek; Mutlu Bir Şehir Demektir.

Bizler bu mutlu şehri yaratmak için elimizi taşın altına, yüreğimizi avuçlarınıza koyuyoruz. Karar siz değerli üyelerimizindir. Saygılarımızla” diyerek açıklamasını sona erdirdi.

Kurt daha sonra projeleri hakkında hazırladığını sunumu salonda bulunanlarla paylaştı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEMALPAŞA İÇİN GÖNÜLDEN SEÇİN
KEMALPAŞA İÇİN GÖNÜLDEN SEÇİN
HOPA’DA “İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ” BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ
HOPA’DA “İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ” BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ