KEMALPAŞADA ’DA MARİNA DÖNEMİ BAŞLADI

KEMALPAŞADA ’DA MARİNA DÖNEMİ BAŞLADI
KEMALPAŞADA ’DA MARİNA DÖNEMİ BAŞLADI aydin tatar
Reklam

 

KEMALPAŞADA ’DA MARİNA DÖNEMİ BAŞLADI

 

Kemalpaşa ilçesi son zamanlarda yeni girişimleri ile dikkat çekiyor.  İlçe olduktan sonra ciddi yatırımlara ev sahipliği yapan ilçede marina ‘nın açılışı gerçekleştirildi.

Kemalpaşa’ya giriş de sahil kenarından bulunan Muazzam deniz manzarası bulunan marina restoran ve cafe bar  yeni bir vizyon ile görkemli bir açılış gerçekleştirdi. 3 katlı binada müşterilerine hizmet verecek olan marina restoran  yeni tasarım ve vizyonu  dikkat çekiyor. Akın Kibar ve Dinçer Aydın ortak girişimleri ile yapılan marina restoran ‘ın açılışına Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, beraberinde Belediye Başkanı Nedim Cihan, Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güven, Kemalpaşa Akparti İlçe Başkanı Ömür Poshoroğlu, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, İl Genel Meclisi Üyesi Hüsnü Çakır, ve çok sayıda davetli ile birlikte Kemalpaşa Selimiye Mahallesi barınak mevkii No: 6 adreste Marina Restoran adlı iş yeri açılışına katıldılar ve konuşmaların ardından açılışını yaptılar.

Kaymakam Canpolat, restoran sahiplerine Turizm ve hizmet sektörüne yaptıkları yatırım dolaysıyla teşekkür etti ve yatırımın hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.

Açılışta Kurdele kesiminin ardından ikramlarda bulunuldu.

 

Marina restoran ortaklarından Akın Kibar “ Kemalpaşa ilçe olduktan sonra ciddi manada gelişmeye başladı ilerisi parlak olan bir ilçemizdir bizde elimizi çabuk tutarak yatırım yapmak istedik . Deniz manzarası ve doğal güzelliğin eşsiz  yaşandığı  ilçemizde ailece  gelen yerli ve yabancı misafirlerimize ev sahipliği yapabileceğimiz ve özellikle turizm firmalarının uğraması gerektiren  profesyonel mantık ile hareket ederek marina restorandı hizmete açtık. Reklamımız yapacağımız hizmetler ve müşteriye olan profesyonel çalışmalarımız olacaktır. Tüm Hopa ve Kemalpaşa halkını Marina keyfini yaşamaya bekleriz bölgemiz daima en iyisini hak eden bir yaşam merkezidir. Açılışa katılan tüm katılımcılara teşekkür ederim.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VALİ DORUK, İL GENEL MECLİS ÜYELERİNİ KABUL ETTİ
VALİ DORUK, İL GENEL MECLİS ÜYELERİNİ KABUL ETTİ
DOĞU KARADENİZ’DE TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 563 BİN 999 OLDU
DOĞU KARADENİZ’DE TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 563 BİN 999 OLDU