MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYIN’DAN HOPASPOR’A DESTEK

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYIN’DAN HOPASPOR’A DESTEK
MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYIN’DAN HOPASPOR’A DESTEK aydin tatar
Reklam

 

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYIN’DAN HOPASPOR’A DESTEK

 

Ak parti milletvekili aday adayı Muzaffer Çorbacı Hopaspor ve  Ağrıspor arasında oynan play - off müsabakasında Sivas’a gelerek Hopaspor’a destek oldu.

Sivas’ta play off müsabakasının son maçını oynayacak olan A.Hopaspor kaderinin maçına çıkıyordu. Binlerce taraftarın Sivas kentine akın ettiği müsabaka Sivas 4 eylül stadında oynandı. Hopa ve Artvin bürokrasisinden bir çok kişinin katılım sağladığı maç’a siyasilerde destek verdi. Ak parti aday adayı Muzaffer Çorbacı’da A.Hopaspor maçını takip edenler arasında yer aldı.

Ak parti milletvekili aday adayı olan Muzaffer Çorbacı Hopaspor ve Ağrıspor arasında oynanan play- off müsabakasında Hopasporu desteklemek için Sivas’a geldi. Arhavi kökenli olup Kayseri’de iş yapan Çorbacı Kayseri’den özel olarak Hopaspor maçını seyredip takıma ve taraftara destek olmaya geldi. Maçtan sonra taraftarı selamlayan Çorbacı A.Hopaspor takımını ’da tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Çorbacı yapmış olduğu açıklamada “ Artvin bu yıl sporda başarılı bir dönem geçirmektedir. Arhavi voleybolda büyük bir başarı elde etti. Artvin merkezde basketbol takımı büyük başarılara imza atıyor. A. Hopaspor 3. Liğ’e yükseldi işte bütün bu başarıları hak eden Artvin insanının onuru, gururu ve dik duruşudur. Bizlerde elimizden geldiğince takımlarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Kayseri’den A. Hopaspor’a destek olmak amacı ile geldik A. Hopaspor coşkulu taraftarı ile Sivas kentini ve spor severleri kendine  hayran bıraktı. Muhteşem bir coşku ile 3. Liğ e yükseldik bundan sonrada takımın daima yanında olacağız ben şahsım adına A.Hopaspor yönetimini taraftarını ve tüm Artvin’i bu güzel başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Darısı diğer spor dallarındaki başarılara diyorum” dedi . 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEMALPAŞA İÇİN GÖNÜLDEN SEÇİN
KEMALPAŞA İÇİN GÖNÜLDEN SEÇİN
HOPA’DA “İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ” BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ
HOPA’DA “İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ” BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ