ŞAMPİYON KUTLAMA YAPTI

ŞAMPİYON KUTLAMA YAPTI
ŞAMPİYON KUTLAMA YAPTI aydin tatar
Reklam

 

ŞAMPİYON KUTLAMA YAPTI

 

Bal liginde şampiyon olan ve play off müsabakaların da Ağrıspor u yenerek 3.lig e yükselen A.Hopaspor görkemli bir şölen ile kutlama yaptı.

Karadeniz bölgesinin önemli taraftar kitlesine sahip olan A.Hopaspor play maçlarında deplasmana iki hafta üst üste götürmüş olduğu seyirci kapasitesi ile yaygın medyada yer aldı. A.Hopaspor Bal ligin deki şampiyonluğun ardından Malatya da Yine Karadeniz temsilcisi Fatsaspor ile bir maç yaptı bu maç sonucunda 2-1 yenilen Artvinhopaspor şansını son maça bıraktı. Bir hafta sonra Sivas’ta Agrıspopr ile mücadele eden A.Hopaspor normal dakikası 0-0 biten maçın uzatma dakikalarında 2 gol bularak 3.lig biletini aldı. 10 bin’in üstü taraftar Sivas 4 eylül stadını doldururken şampiyonluk sevincini yaşadılar

Hopaspor kulübü taraftarlarına bu anlamlı destekten dolayı bir şölen düzenlendi. Hopa festival alanında yapılan şölene binlerce hopaspor taraftarları ve gönül verenler katıldı. Hopa’da yetişen yerel sanatçıların yer aldığı şölen gece geç saatlere kadar devam etti. Şölen sonunda havayı fişek gösterileri ile gece son buldu. Hopadaki şölen gecesinde tüm külüp çalışanları ve futbolcular sahneye alınarak kupa havaya kaldırıldı. Hopaspor başkanı Mübin Çakmak” Bu kupanın bu şehre gelmesinin en büyük faktörü taraftarlardır. Büyükten küçüğe herkese teşekkür ederim bir yıl daha bu kulübün başındayım . bizlere katkı sağlayan yerel yöneticilere ve Artvin valisine çok teşekkür ederim. Henüz bir şey kazanmadık asıl hedefimiz bundan sonra başlamıştır. Ayrıca bizim bu başarımızı tüm dünyaya tanıdan yerel Medyaya da çok teşekkür ederim. Hopaspor bir sevdadır ve Hopa da herkes bu sevdaya inanmış bu renklere gönül vermiştir” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARTVİN’DE GEÇERLİ SİLAH TAMİRİ RUHSATI BULUNAN İŞ YERİNE OPERASYON
ARTVİN’DE GEÇERLİ SİLAH TAMİRİ RUHSATI BULUNAN İŞ YERİNE OPERASYON
Maçta Bir Anda Yere Yığıldı
Maçta Bir Anda Yere Yığıldı