BAKAN GÜL, ARDANUÇ’TA VATANDAŞLARLA İFTAR AÇTI

BAKAN GÜL, ARDANUÇ’TA VATANDAŞLARLA İFTAR AÇTI
BAKAN GÜL, ARDANUÇ’TA VATANDAŞLARLA İFTAR AÇTI Bayram Ali KAVALCI
Reklam

BAKAN GÜL, ARDANUÇ’TA VATANDAŞLARLA İFTAR AÇTI

 

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, vefat eden amcasının cenaze törenine katılmak için geldiği Artvin’in Ardanuç İlçesinde iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi.

Ardanuç Kaymakamlığı tarafından ilçe meydanında organize edilen iftar yemeği sonrası konuşan Gül, bir ramazan akşamında baba topraklarında olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Ardanuç ilçesine çok küçük yaşta geldiğini ve hayal meyal hatırladığını kaydeden Gül, “Ardanuç ilçesi, öylesine büyümüş ki koskocaman bir şehre geldiğini hissediyor insan. Buradaki hükümet konağımızın, görkemi güzelliği göğsümüzü kabartıyor. Ardanuç ve Artvin için hükümet olarak elimizden gelen desteği verdik. Artvin için memleketimiz için neye ihtiyaç varsa elimizden gelen çabayı göstermeye çalıştık bundan sonrada her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ramazan ayının birlik beraberlik ve huzur içinde geçtiğini kaydeden Gül her şeyin başın birlik beraberlik, kardeşlik ve paylaşmak olduğunu dile getirdi.

Gül” İnsan paylaştıkça insan olmanın erdemini yaşıyor. Ramazan ayı bize ihtiyaç sahibini hatırlatıyor. Mazlumun halini hatırlatıyor. Allah’ın emri olan oruçlarımızı tutuyor ve Allah’ı hatırlıyoruz. Allah’ı hatırladıkça bir birimize ve ihtiyaç sahiplerimize daha fazla yardımcı olmamız lazım. Bizim birlikte beraber kenetlenerek daha güçlü, daha ileriye gidebilmek için bir vesile olmalı. Birlik beraberliğimiz varsa yaşadığımız terör olaylarının ve huzurumuza birliğimize kast eden hadiselerin rahatlıkla üstesinden geliriz. Bu yüzden bir olacağız, diri olacağız hep birlikte Türkiye olmaya devam edeceğiz. Bu dayanışmamız devam edecek. Daha güçlü daha büyük daha müreffeh bir Türkiye’yi inşallah birlikte inşa edeceğiz. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Türkiye düşmanlarına izin vermemek için daha çok kenetlenmek zorundayız. Memleket meselesi gündem olduğunda küçük meseleleri bir tarafı bırakıp, büyütmemek lazım.” Diye konuştu.

İftar programına Artvin Valisi Ömer Doğanay, Artvin AK Parti Milletvekili İsrafil Kışla, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, İlçe Kaymakamı Furkan Sancaktutar, İlçe Belediye Başkanı Yıldırım Demir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar programı sonrası Bakan Gül, kentten ayrıldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARTVİN’DE 210 KELEBEK ÇEŞİDİ YAŞIYOR
ARTVİN’DE 210 KELEBEK ÇEŞİDİ YAŞIYOR
İL ENCÜMEN'İN DÖRT AYLIK TABLOSU BAŞARI İLE DOLU
İL ENCÜMEN'İN DÖRT AYLIK TABLOSU BAŞARI İLE DOLU