AK Parti Adayları Güçlü Meclis İçin Yola Çıktılar


Bu haber 2018-05-28 11:39:35 eklenmiş ve 215 kez görüntülenmiştir.

 

AK Parti Adayları Güçlü Meclis İçin Yola Çıktılar

AK Parti’nin Vekil Adayları Teşkilatlarla Buluştular

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Genel seçimlerde Artvin Milletvekili adaylarının açıklanmasının ardından adaylar arenaya çıktı. AK Parti’nin adayları Ertunç Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı’nın 2-0 hedefiyle başlattıkları teşkilat ziyaretleri ile ilçe gezilerine siyasi erdem simgesi haline gelen AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla’da katıldı. Kışla Hopa ve Arhavi ilçe ziyaretlerinde eşlik ederken yaptığı açıklamalarla AK Parti’nin adaylarına destek çağrısında bulundu.

21 Mayıs 2018 Pazartesi günü AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan aday açıklamasında Artvin ilinin milletvekili adayları olarak Av. Erkan Balta 1. Sıra Milletvekili adayı, Muzaffer Çorbacı ise 2. Sıra adayı olarak açıklanmıştı.

Teşkilatlara Teşekkür Ziyareti

Seçim çalışmalarına hemen başlayan milletvekili adayları ilk olarak ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyaretlerinde bulundular. Ziyaretlerinin ilk programlarında Yusufeli, Ardanuç ve Şavşat ilçelerine giderek teşkilat ziyareti yapan Milletvekili adaylarına Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yüksel Kantar, Seçim İşleri’nden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Fatih Tahtalı, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Yeşim Bolluk, Gençlik Kolları İl Başkanı Ali İhsan Başer ve çok sayıda partili katıldı. 

İlçe teşkilatlarında ziyaretlerde bulunan Milletvekili adayları ve beraberindeki heyet yaptıkları konuşmalarda 24 Haziran seçimlerinin ülkemiz açısından önemini vurguladılar. Ziyaretlerin ikinci günün de Murgul, Borçka, Kemalpaşa, Hopa ve Arhavi ilçe teşkilatları ziyaret edildi.  Eski İl Başkanı Av. Erkan Balta’nın Birinci sıra Milletvekili adayı gösterilmesi büyük sevinç ile karşılayan tüm teşkilat mensupları, adayları coşkuyla karşıladılar. 

Yüksel Kantar: Bu Seçimlerle Birlikte Vesayet Ortadan Kalkacak

Teşkilat ziyaretlerinde konuşma yapan Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan ve İl Başkan Yardımcısı Yüksel Kantar, “ Ülkemiz Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerinden birini yapacak. Bir asırlık Parlamenter sistem yerini Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine bırakacağı bu sistemde artık milletimiz direk kendini yönetecek Yürütmenin başını yanı Cumhurbaşkanını seçecek. Milletin Egemenliği gerçek manada uygulanacak. En önemlisi bu sistemde vesayet odakları yok olacak. Bu seçimler öncesinde teşkilatımızın talepleri milletvekili aday listelerine yansımış olup güçlü meclis güçlü hükümet ve güçlü Türkiye için Artvin’den en yüksek oyla vekillerimizi parlamentoya milletimizin güçlü desteği ve Allah’ın yardımıyla göndereceğiz” dedi.

Balta: Şimdi Vakit Türkiye Vakti

AK Parti Milletvekili adayı Av. Erkan Balta İlçe teşkilat ziyaretlerinde 24 Haziran seçimlerinde hem Artvin’de hem de ülke genelinde zaferle sonuç alacaklarını belirterek  “ Bu seçim ülkemiz açısından çok önemli bir seçimdir, Cumhur ittifakı ile ülkemizi şahlandıracak bir seçimdir. Artvin’de hedefimiz en yüksek oyu alıp kardeşim Muzaffer Çorbacı ile Parlamento da ilimizi halkımızı en iyi şekilde temsil etmektir. AK Parti’nin 16 yıllık karnesi ortadadır. 16 yıllık başarılı icraatları ile halkımızın büyük teveccühünü kazanmış olan AK Parti’miz ülkemizi 2023 vizyonu da ortaya koyarken halk nezdinde ‘Yaparsa AK Parti Yapar’ beklentisine mazhar olmuştur. Seçim dönemlerinde bildiğiniz üzere muhalefet partilerinin verdiği vaatler oluyor ancak halkımızın gözü kulağı ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da oluyor. Halkımız biliyor ki AK Parti söz verirse, Erdoğan söz verirse söz verilenler mutlaka yapılır. Bu sebeple diyorlar ki Yaparsa AK Parti Yapar. Türkiye’nin 16 yıllık kazanımlarını sürdürebilmesi için şimdi önümüzde 24 Haziran seçimleri var ve bu seçimlerden zaferle çıkmamız gerekiyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yüzde ellinin çok üzerinde bir oy ile seçilmesini ve Milletvekilliğinde de mecliste ezici bir üstünlüğü elde etmemiz gerekiyor. Bu yüzden seçimler için kalan sürede çok çalışıp, büyük gayret gösterip seçimlerde Artvin’de de arzu ettiğimiz, hedeflediğimiz 2-0’a ulaşmamız gerekiyor. Hepimize, partimizin tüm fertlerine önemli görevler düşüyor. Şimdi diyoruz ki Vakit Türkiye Vaktidir. Vakit Artvin Vaktidir ve Vakit 2-0 vaktidir. 24 Haziran’da AK Parti’ye verilecek olan ne şahsıma ne de Artvin teşkilatına verilmiş oylar olacaktır. Bu oylar ilimizin ve ülkemizin ve de milletimizin geleceği için, 2023,2053 ve 2071 için bugün Başkanlık sisteminin tam olarak oturmasını sağlayacak oylar olacaktır. Bugün başkanlık sisteminin ülkemizin geleceği için çok önemli iken muhalefet partileri bu sistemi uygulamayacaklarını söylerken biz bu ülkenin geleceğini düşündüğümüz için Devam diyoruz” diye konuştu.  

Çorbacı: Güçlü Meclis Güçlü Hükümet İçin Destek Bekliyoruz

AK Parti 2.sıra Milletvekili Adayı Muzaffer Çorbacı ise yaptığı konuşmada” Biz Güçlü Meclis Güçlü Hükümet Güçlü Türkiye’yi oluşturmak için İlimizin de Meclis’te daha Güçlü olması için Erkan Balta kardeşim ile beraber bu kardeşinizi de göndermek olacaktır. Bu destek şahsım için değil Güçlü Artvin içindir. Tüm hemşehrilerimin desteğini ve duasını bekliyorum “dedi

İlçe teşkilat ziyaretlerine Hopa ve Arhavi ilçelerinde katılım sağlayan Milletvekili Dr. İsrafil Kışla teşkilat mensuplarına yaptığı konuşmada “Artvin’in 2 milletvekili kontenjanı var. Muhalefetten meclise milletvekili göndermek ilimize hiçbir şekilde katkı sağlamaz. Ama iktidardan 2 milletvekili ile ilimizi temsil etmek, Artvin açısından şahlanışın göstergesi olacaktır, o yüzden bu seçimlerde hedef 2-0 olmalıdır ve bunu başaracağız. Bunu da Yaparsa AK Parti Yapar” şeklinde konuştu.  

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ARTVİN HABERLERİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
ARTVİN'İN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR
Tarım ve Hayvancılık
Ekonomi
işsizlik
Ulaşım
Turizm
Göç vermek
ArtvinGazetesi Güncel Haberleri
© Copyright 2016 ofismedya.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Ofis Medya haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi