AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ BALTA TEŞEKKÜR MESAJI YAYİNLADİ.

AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ BALTA TEŞEKKÜR MESAJI YAYİNLADİ.
AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ BALTA TEŞEKKÜR MESAJI YAYİNLADİ. Bayram Ali KAVALCI
Reklam

AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ BALTA TEŞEKKÜR MESAJI YAYİNLADİ.

27. Dönem AK Parti Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta, 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçim sonuçlarının ardından teşekkür mesajı yayımladı.

AK Parti’nin il başkanı iken görevinden istifa ederek milletvekili adayı olan Av. Erkan Balta, bu seçimlerde ilimizin yeni milletvekili oldu. 27. Dönem AK Parti Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta, 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçim sonuçlarının ardından teşekkür mesajı yayımladı.

Balta yayımladığı mesajında; “Çok Kıymetli Hemşerilerim, Ülkemizin kaderini belirleyen 24 Haziran seçimlerinden yine aziz milletimizin teveccühü ile zaferle çıktık. Sizlerle beraber bize bu güzellikleri yaşatan Rabbim'e hamd ediyorum.

Güçlü ve müreffeh Türkiye için çıktığımız bu yolda 24 Haziran tarihi Türkiye'mizin şahlanışına açılan yolunda en önemli mihenk taşı olmuştur.

Yüzde doksanlara yaklaşan bir katılım oranıyla olaysız ve huzur içinde geçirdiğimiz bu seçim bir demokrasi şölenine dönmesinin yanı sıra tüm dünyaya da bu konuda iyi bir ders vermiştir.

Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi "Bu seçimin galibi 81 milyon vatandaşımızın her bir ferdidir" sözünden yola çıkarak

Bugünden sonra vakit hiçbir ayırım gözetmeden tüm vatandaşlarımızı kuşatarak ülkemizin 2023,2053 ve 2071 vizyonları doğrulusunda bıkmadan usanmadan çalışma vaktidir.

Bu vesile ile en güçlü döneminde kendi isteği ile milletvekili adayı olmayıp peşinden gelenlerin önünü açma erdemini gösteren ve şahsımın aday olması konusunda da büyük emeği olan ve Sayın Milletvekilim Dr. İsrafil Kışla başta olmak üzere, Milletvekili adayımız Muzaffer Çorbacı’ya, Artvin Belediye Başkanımız Mehmet Kocatepe ve ilçe belediye başkanlarımıza, İl Genel Meclisi Üyelerimize ve Belediye Meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar AK Partinin AK yolcuğunda benimle birlikte yürüyen, birlikte üzülüp birlikte sevindiğimiz, İl başkanım ve il yönetimime, ilçe başkanlarım ve ilçe yönetimlerime, Kadın Kolları, Gençlik Kolları İl, İlçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerine, mahalle ve köy temsilcilerimize, hülasa, bedelsiz, karşılıksız, fedakârca birlikte mücadele ettiğimiz teşkilatımızın Ak yüzlü neferlerine yürekten teşekkür ederim.

Türkiye’nin yükseliş ve yeniden diriliş davasında bugün yeniden Ak Parti kadrolarına görev verilmesini sağlayan Çok kıymetli Artvinli hemşerilerime,

Yusufeli’ne, Arhavi’ye, Borçka’ya, Murgul’a, Şavşat’a, Ardanuç’a, Hopa’ya, Kemalpaşa’ya, tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.

Yine seçim sonuçları açıklandığı andan itibaren gerek telefonla arayan, mesaj gönderen, sosyal medya üzerinden tebriklerini ileten benimle beraber bu sevince ortak olan herkese teşekkür ederim.

Çıktığımız bu yolda Rabbim beni ve Partimizi sizlere karşı mahcup etmesin, Artvin ve Artvinlilere layık hizmetlerde bulunabilmeyi nasip eylesin. Bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARTVİN’DE 210 KELEBEK ÇEŞİDİ YAŞIYOR
ARTVİN’DE 210 KELEBEK ÇEŞİDİ YAŞIYOR
İL ENCÜMEN'İN DÖRT AYLIK TABLOSU BAŞARI İLE DOLU
İL ENCÜMEN'İN DÖRT AYLIK TABLOSU BAŞARI İLE DOLU