ARDANUÇ OFF ROAD OYUNLARI NEFES KESTİ

Ardanuç’ta ilk kez düzenlenen Off road oyunları nefes kesti. 27 Yarışçı S1,S2,S3 kategorilerinde kıyasıya mücadele etti

ARDANUÇ OFF ROAD OYUNLARI NEFES KESTİ
ARDANUÇ OFF ROAD OYUNLARI NEFES KESTİ aydin tatar
Reklam

 

ARDANUÇ OFF ROAD OYUNLARI NEFES KESTİ

Ardanuç’ta ilk kez düzenlenen Off road oyunları nefes kesti. 27 Yarışçı S1,S2,S3 kategorilerinde kıyasıya mücadele etti.   

         

Ardanuç’ta ilk kez düzenlenen Off road oyunları nefes kesti. 27 Yarışçı S1,S2,S3 kategorilerinde kıyasıya mücadele etti.                   

Ardanuç Gençlik Spor ilçe müdürlüğü tarafından bu yıl ilki düzenlenen Off rood oyunları nefes kesti. 27 yarışçının kıyasıya mücadele ettiği parkurda yarışçılar yer yer zor anlar yaşadı.

Ardanuç Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen 1. Ardanuç Off Road Oyunları’ tamamlandı. Off road tutkunu sporcular için hazırlanan özel parkurda heyecanlı anlar yaşandı.

Ardanuç ilçe merkezine düzenlenen yarışlara, Erzurum, Artvin ve İlçelerinden olmak üzere 27 kulüp katıldı. 27 aracın bir araya geldiği, Ardanuç 1. Off Road Oyunları’nda araçlar özel parkurun engebeli arazisinde kıyasıya mücadele eden sporcular, yer yer zor anlar zorlu dakikalar yaşadı.

Yarışlara Erzurum’dan Ejder Offroad Kulübü, Arhavi Doğa Sporları Ve Offroad Derneği, Arhavi Bizbize Offroad Kulübü, Savsat Offroad, Artvin Offroad, Borçka Offroad, Murgul Offroad kulübü katıldı.

Yarışlar 3 klasmanda yapılırken, S1 klasmanında 1’inciliği Yusufeli Ofroad kulübünden İbrahim Akan- Hasan Akan elde ederken 2’inciliği yine Yusufeli Offroad kulübünden Serdar Parlak- Ramazan Özdemir oldu. 3’ünülüğü ise ARDOS Kulübünden Hüseyin Güngör- Halim Bayrak elde etti.

S2 klasmanında ise 1’inciliği Yusufeli Offroad kulübünden Engin Yalçın- Turgut Bakır elde ederken 2’incilği ise Artvin Offroad Kulübünden Serdar Dinler Talih Çavuş elde etti.3’üçüncülüğ ise           Yusufeli Offroad kulübünden Cüneyt Yılmaz- Mevlut Alpaslan elde etti.

S3 klasmanında ise 1’inci Artvin Offroad kulübünden Doğukan Pekal-Doğan Keskin elde ederken 2’ikincilği ise yine Artvin Offroad Kulübünden Zafer Sinir- İsmail Sinir elde etti. 3’üçüncülüğü ise Murgul Offroad Kulübünden Ahmet Onur Satır-Efe Turhan elde etti. 

Yarışmaların sonunda dereceye giren kulüplere Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir ve Artvin Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Bahattin Yetim tarafından ödülleri takdim edildi.

Hayati Akbaş 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HOPA’DA AKPARTİ VE CHP’NİN MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU.
HOPA’DA AKPARTİ VE CHP’NİN MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU.
ARTVİN DE YAPILAN ANKETTE HANGİ ADAY ÖNDE GİDİYOR.
ARTVİN DE YAPILAN ANKETTE HANGİ ADAY ÖNDE GİDİYOR.