ARTVİN’DE, “SIFIR ATIK PROJESİ

ARTVİN’DE, “SIFIR ATIK PROJESİ
ARTVİN’DE, “SIFIR ATIK PROJESİ aydin tatar
Reklam

ARTVİN’DE, “SIFIR ATIK PROJESİ" DURUM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Artvin’de "Sıfır Atık Projesi" tanıtım toplantısı yapıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi tarafından himaye edilen “Sıfır Atık Projesi” kapsamında Artvin’de düzenlenen durum değerlendirme toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Vali Ömer Doğanay başkanlığında Valilik Çoruh Toplantı Salonundaki toplantıya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları ile kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri katıldı.

Geri dönüşümün önemine değinen Vali Doğanay, projeyle ilgili belediyeler, kaymakamlıklar, kamu kurumlarının yanı sıra toplumun her kesiminin üzerine düşen görevleri yerine getirmesi gerektiğini söyledi.

Hem çevreyi temiz tutmak ve hem de gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak amacıyla bu projenin en iyi şekilde hayata geçirilmesi nokta shop sında ilgili kurumların kısa sürede somut adımları atarak uygulamaya konulması istedi.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Cavunt ise projenin genel detayları hakkında slayt eşliğinde katılımcılara bilgiler verdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VALİ DORUK, İL GENEL MECLİS ÜYELERİNİ KABUL ETTİ
VALİ DORUK, İL GENEL MECLİS ÜYELERİNİ KABUL ETTİ
DOĞU KARADENİZ’DE TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 563 BİN 999 OLDU
DOĞU KARADENİZ’DE TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 563 BİN 999 OLDU