HOPA KAYMAKAMI ABDURREZZAK CANPOLAT'TAN, MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KIZ YURDU’NA ZİYARETİ

Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat ve eşi Dilek Canpolat, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Yurduna akşam ziyarette bulundular.

HOPA KAYMAKAMI ABDURREZZAK CANPOLAT'TAN,  MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KIZ YURDU’NA ZİYARETİ
HOPA KAYMAKAMI ABDURREZZAK CANPOLAT'TAN,  MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KIZ YURDU’NA ZİYARETİ aydin tatar
Reklam

 

HOPA KAYMAKAMI ABDURREZZAK CANPOLAT'TAN,  MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KIZ YURDU’NA ZİYARETİ

Hopa Kaymakamı  Abdurrezzak  Canpolat ve   eşi Dilek Canpolat, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Yurduna akşam ziyarette bulundular.

 

Hopa Kaymakamı  Abdurrezzak  Canpolat ve   eşi Dilek Canpolat, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Yurduna akşam ziyarette bulundular. Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın  ile Şube Müdürü eşlik etti.

            Kaymakam Canpolat ve İçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın öğrencilerle birlikte yemek yediler ve daha sonra öğrencilerle bir süre sohbet ettiler. Kaymakam Canpolat; “Devletimiz her türlü imkânı, gençlerimizin eğitimlerini tamamlamaları için sunuyor. Sizlerde başarmak için eğitimlerinize önem vermenizi ve başarmanızı istiyoruz” diyerek çeşitli konularda başarıya giden yol ile ilgili tavsiyelerde bulundu..

Kaymakam Canpolat “Kendinizi iyi yetiştirin ve rakiplerinize karşı daha donanımlı olun. Sadece ders geçmek için de çalışmayın, kendinize ve topluma faydalı bir birey olacak şekilde kendinizi geliştirin ve bol bol kitap okuyun. Bu yıllar en güzel yıllarınız. Bunu iyi değerlendirin” dedi. 

            Kaymakam Canpolat, öğrencilerden gelen talepleri dinleyerek bu talepleri giderecekleri sözünü  verdi.  Kaymakam Eşi Dilek Canpolat zaman zaman yurdu ziyaret edeceğini ve öğrencilerin sorunları ile yakından ilgileneceğini ifade etti.

 

 Hayati Akbaş

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VALİ DORUK, İL GENEL MECLİS ÜYELERİNİ KABUL ETTİ
VALİ DORUK, İL GENEL MECLİS ÜYELERİNİ KABUL ETTİ
DOĞU KARADENİZ’DE TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 563 BİN 999 OLDU
DOĞU KARADENİZ’DE TRAFİĞE KAYITLI ARAÇ SAYISI 563 BİN 999 OLDU