HOPA CHP’DE DEPREM ;GÜÇLÜ ADAY ADAYI ÇEKİLİYOR

HOPA CHP’DE DEPREM ;GÜÇLÜ  ADAY ADAYI ÇEKİLİYOR
HOPA CHP’DE DEPREM ;GÜÇLÜ  ADAY ADAYI ÇEKİLİYOR aydin tatar
Reklam

 

HOPA CHP’DE DEPREM ;GÜÇLÜ  ADAY ADAYI ÇEKİLİYOR

 

Yerel seçimler öncesi aday adayların belirlenencesine kısa bir süre kalmasının ardından Hopa CHP aday adayı adaylıktan çekileceği gündeme bomba gibi düştü.

Yerel seçimlerde Hopa CHP’de 8 adet aday adayı boy gösterirken parti merkezinin de bir çok ilçeleri ve il merkezlerinin adayını belirlerken Hopa belediye başkan adayının net olarak belirleyemedi. Bu belirleme süresinin ardından CHP’den Hopa da belediye başkanlığı yapmış olan geçmiş dönem belediye başkanı Turan Kasımoğlu’nun belediye başkanlığı aday adaylığından çekileceği iddiası kulislerde bomba etkisi yarattı. Kasımoğlu’nun en yakın zamanda konu hakkında resmi açıklama yapması beklenmektedir. Hopa CHP şimdilik bu durum karşısında yeni yol haritası belirleyerek mevcut aday adayları arasında belediye başkanı adayını belirlemesi bekleniyor.

Hopadaki siyasetin ne kadar çekişmeli olduğu yerel seçim öncesi  kendini gösterdi. Ak parti'den Necmettin Aydın isminin aday adayı gösterilip ardından geri çekilmesi ve şimdide CHP den Turan Kasımoğlu'nun çekilmesi durumunda hopa seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı