ŞAVŞAT’TA SPA VE FİTNES MERKEZİ AÇILDI

ŞAVŞAT’TA SPA VE FİTNES MERKEZİ AÇILDI
ŞAVŞAT’TA SPA VE FİTNES MERKEZİ AÇILDI Bayram Ali KAVALCI
Reklam

ŞAVŞAT’TA SPA VE FİTNES MERKEZİ AÇILDI

 

Türkiye’de birçok illerde olmayan Fitnes ve Spa salonu Artvin Şavşat ilçesinde açıldı.

 

Açılışa Kaymakam Musa Göktaş, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Emniyet Amiri Vekili Servet Orhan, Hastane Başhekimi Op. Dr. Gürol Köroğlu, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurtulu Üyesi Cihat Uzun, İş yeri sahibi Bayram Özcan, Ak Parti İlçe Başkanı Etemşah Coşkun, idareciler ve vatandaşlar katıldı.

 

Genç İş Adamı Bayram Özcan’ın kurucusu ve işletmecisi olduğu ÖZ-GYM Spa & Fitness Merkezi’nin açılışını Kaymakam Musa Göktaş ve Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk ile Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İrfan Yıldırım yaptı.

 

Genç İş Adamı Bayram Özcan tarafından hizmete sunulan Spa ve Fitnes merkezi, kadın ve erkeklerin ve aileli olarak da her gün gidilebilecek 1500 metrekare alana kuruldu.

Üyelik sistemi ile de girilebilecek tesiste sabah saat 07.30 dan gece 00.30 a kadar hizmet verecek.

 

Bayram Özcan herkes bana bir İlçe için bu dev yatırım kurtarmaz ne gerek var dediler. Burası benim ilçem. Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri bu İlçe hizmetin en iyisine layıktır. 1.4 Milyonluk bu yatarım yaklaşık 15-20 kişi içinde iş imkanı sağlayacak.

 

Açılışta bir konuşma yapan Kaymakam Musa Göktaş, “İlçemize böylesine birçok il ve ilçede bulunmayan ve bölgede tek olan böylesine önemli bir tesisin açılışını yapmaktan mutluluk duyuyorum. Şavşat’ımız her geçen gün hak ettiği marka değeri olarak daima gelişmektedir. Sakin şehir Şavşat’ımızda böyle genç girişimci kardeşlerimizin var olan cevherlerini ortaya koymaları, bilgi birikimlerini memleketimiz de yatırım anlamında kullanmaları çok önemlidir İlçemizde bu ve benzeri iş yeri açacak olan bütün yatırımcılara desteğimiz olacaktır. Bu girişimci genç iş adamı kardeşimiz parası olanların ilçeye yatırım yapmaları için örnek oldular. İnşallah devamı da gelir. İlçenin kalkınmasında özel girişimcilerin önemini belirterek bu tür girişimcilerin desteklenmesi oldukça önemlidir. İlçede böyle bir açılış yapmamız bizleri sevindirdi. İlçe için çok faydalı olacaktır Şavşat’a ve bu anlamda büyük bir eksiği giderilmiş olan bölge halkına hayırlı olsun" dedi.

 

Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk ise, “Bu güzel şirin ve Cittaslow unvanlı bir ilçemizde genç bir kardeşimizin açmış olduğu bir işyeri açılışına katılmaktan büyük bir mutluluk duydum. Demek ki ülkemiz gibi Şavşat’ımız da her yıl büyük bir ilerleme kaydediyor. Gençlerimizin bu tür iş alanlarına yönelmesi mutluluk vericidir. Allah hayırlısı ile bol kazançlar nasip etsin. .İlçemiz gençliği adına sevindirici bir durumdur. Birçok gencimize iş imkanı sağlanmıştır. Çalışan gençlerimize devletimizin ve bizlerin her zaman destekleri olur. Allah çalışan kulunu sever. Kardeşimize hayırlı olsun dileklerinde bulunuyorum ” dedi.

Artvin Ticaret Odası Meclis Başkanı İrfan Yıldırım da “Bu genç kardeşimiz Artvin Ticaret odamızın da üyesidir. Bir üyemizin bu tür bölge halkının bir ihtiyacına cevap verecek bir iş yeri açması memnuniyet verici olmuştur. Bizler Artvin Ticaret odası olarak bütün yatırımcı iş adamlarımızın ve esnafımızın yanındayız. Arkadaşımıza bol kazançlar diliyorum” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Etemşah Coşkunda işyeri açılışıyla ilgili olarak; “Bu hemşerimizin işyeri açması sevindirici olmuştur. Bu ekonominin iyi gittiği anlamına gelir. Bütün

gençlerimiz belirli çaba içerisinde olmalı. Bizler siyasilerden istedikleri sadece kamu kurum ve kuruluşlarında iş değil bu tür özel iş yapan kardeşlerimize de desteklerimiz olacaktır. Hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

İşletme sahibi Bayram Özcan kapalı alan olarak Artvin’in ve Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu’nun bu amaçlı en büyük tesisinin tam 1500 m2’ye konumlandığını ve 2 kattan oluştuğunu belirtti ve şu bilgileri verdi:

 

“Tesisimiz; Spa, Fıtness, ve Stüdyo’dan oluşuyor. SPA bölümünde; bay- bayan Türk Hamamı, sauna, buhar odası, masaj odası mevcuttur.

Fitness bölümüzde; kardiyo, ağırlık çalışmaları, PT, özel grup dersleri bulunuyor. Özel ışıklandırma sistemleriyle donattığımız yaşam merkezimizi, son teknoloji fitness ekipmanları, özel konsept odaları ve her biri konusunun uzmanı olan personelimizle, birçok ilke imza atarak hizmetinize sunuyoruz. Açılışımıza katılan bütün davetlilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Açılış sonrası davetlilere soğuk ve sıcak içecekler yanında kuru pasta ve çeşitli yiyecekler ikram edildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARTVİN’DE 210 KELEBEK ÇEŞİDİ YAŞIYOR
ARTVİN’DE 210 KELEBEK ÇEŞİDİ YAŞIYOR
İL ENCÜMEN'İN DÖRT AYLIK TABLOSU BAŞARI İLE DOLU
İL ENCÜMEN'İN DÖRT AYLIK TABLOSU BAŞARI İLE DOLU