AK GENÇLİK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM YARDIMI KERMESİ DÜZENLENDİ

AK GENÇLİK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM YARDIMI KERMESİ DÜZENLENDİ
AK GENÇLİK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM YARDIMI KERMESİ DÜZENLENDİ aydin tatar
Reklam

AK GENÇLİK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM YARDIMI KERMESİ DÜZENLENDİ

Artvin AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı tarafından üniversite öğrencilerine eğitim yardımı amaçlı kermes düzenlendi.

AK Parti Artvin Gençlik Kolları üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim yardımlarında kullanılmak üzere düzenlenen kermese vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Cumhuriyet caddesinde Kadir Soy’a ait iş yerinde düzenlenen ve elde edilecek gelirin ihtiyaç sahibi öğrencilere kullanılacak yiyecek içecek kermesine Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, eşi Hacer Kocatepe, AK Parti Artvin İl Başkanı Av. Şenol Alpaslan Dilberoğlu, AK Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Sevim Cicioğlu, AK Parti Artvin Kadın Kolları Başkanı Gülser Güray, AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Ali İhsan Başar, AK Parti teşkilat mensupları, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş kermesi ziyaret etti.

Gençlik Kolları üyelerinin elleriyle yaptıkları pasta, börek, içli köfte, gözleme, baklava gibi yiyecek içecek ürünlerini satışa sunarak elle edilen gelir ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim yardımlarında kullanılacak.

Kermesin açılış kurdelesini kesen Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Gençlik Kollarını anlamlı etkinlikten dolayı tebrik edip "Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir." hadisini hatırlatarak emeği geçenlere teşekkür etti.

Gençlik Kolları Başkanı Ali İhsan Başar ise yaptığı açıklamada; “ AK Parti Gençlik Kolları olarak ilimizde yaşayan tüm gençlerden sorumluyuz. Bununla birlikte Çoruh Üniversitemizde okuyan öğrenci kardeşlerimiz var. ÜNİAK Teşkilatımızla birlikte bir çalışma yürüterek gerçekten yardıma muhtaç öğrenci kardeşlerimize ulaştık. Bu kardeşlerimizin ihtiyaçlarını bir nebzede olsa karşılamak derslerinden başka bir şeyi düşünmemesini sağlamak için teşkilat mensuplarımızla birlikte kermes düzenledik.

Halkımızın yardımseverliği ve merhameti sayesinde bu çalışmamızın da güzel bir sonuçla nihayetleneceğine inancımız tamdır. Bu vesileyle, bir kez daha kermesimizde bizlere destek olan başta ücretsiz şekilde bize iş yerini açan Kadir Soy amcamıza, İl Başkanımız Şenol Alpaslan ve teşkilat üyelerine, Kadın Kolları teşkilatımıza, Gençlik Kolları teşkilatıma ve Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kocatepe olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı