SANAYİ ODALARI KORDİNASYON TOPLANTISI HOPA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

SANAYİ ODALARI KORDİNASYON TOPLANTISI HOPA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
SANAYİ ODALARI KORDİNASYON TOPLANTISI HOPA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ aydin tatar
Reklam

ARTVİN TİCARET VE SANAYİ ODALARI KORDİNASYON TOPLANTISI HOPA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Artvin Ticaret ve Sanayi Odaları Koordinasyon toplantısı Hopa’da gerçekleştirildi.

TOBB Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası toplantısına Cumhurbaşkanımızın ve Ekonomiden sorumlu Bakanların katılımıyla Ocak ayı içerisinde yapılacak toplantı kapsamında Artvin Ticaret ve Sanayi Odaları Koordinasyon toplantısı Hopa’da gerçekleştirildi.

Toplantıya, Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Meclis Başkanı Gökhan Bıyıklı, meclis üyeleri Okan Poyraz, Hakan Arslan, Ertan Topal ve Tolga Çakır, Artvin TSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Meclis Başkanı İrfan Yıldırım ve meclis üyeleri Sedat Ali Öktem, Okan Gültekin, Süleyman İnal ve Vural Temel, Borçka TSO Yönetim Kurulu Başkanı Eşref Merttürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Ejderoğlu, Uğur Yılmaz ve Volkan Gökdemir, Arhavi TSO Meclis Başkanı Bülent Özbayrak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turgut Ataselim ve Genel Sekreter Nazım Karadeniz, Akademik Danışman Tuğba Aydın Azolav katıldı.

Hopa TSO Yönetim Kurlu Başkanı Osman Akyürek; ‘ açılış konuşmasını yaparak Ticaret ve Sanayi Şurasının içeri hakkında bilgi verdi. Artvin Ticaret ve Sanayi Odalarının tespit edeceği belgesel ve genel olarak ekonomiyi ilgilendiren ticaret ve sanayinin önündeki engellerin ve çözüm önerilerin tespiti için bir araya geldik’. Dedi.

Yapılan toplantı sonucunda Ticaret ve Sanayi Şurasında talep edilmesi gereken konular belirlendi. Konu başlıkları ‘Artvin ilinin Yatırım Teşvikleri ve kalkınmada bölgeler sıralamasında öncelik alınması, Turizm ve yatırım teşvikleri, Muratlı Kara Hudut Kapısının veya Serbest Bölge konuları’ seçildi. Bu konular üzerinden görüşülmesine ve içeriğin genişletilmesine karar verildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı