ARTVİN BOĞACILAR KULÜBÜ GENEL KURULU YAPILDI

ARTVİN BOĞACILAR KULÜBÜ GENEL KURULU YAPILDI
ARTVİN BOĞACILAR KULÜBÜ GENEL KURULU YAPILDI aydin tatar
Reklam

ARTVİN BOĞACILAR KULÜBÜ GENEL KURULU YAPILDI

ERKAN KESKİN GÜVEN TAZELEDİ

Artvin Boğacılar Kulübü 7. Olağan Genel Kurulunu tamamladı. Erkan Keskin yeniden başkan seçilerek güven tazelemiş oldu.

Artvin Geleneksel Boğa Güreşlerini Yaşatma ve Yaylalarını Koruma Derneği ( Boğacılar Derneği) 7. Olağan genel kurullarını gerçekleştirdi. Başta Kafkasör festivali olmak üzere birçok meydanda ilimizin tanıtımı için büyük bir marka olan boğacılık dernekleşmesinin ardından 7. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Artvin Baro Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleşen genel kurula, Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serdal Kılınç, CHP Merkez İlçe Başkanı Cüneyt Öztürk, CHP Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin, MHP Belediye Başkan Adayı Mustafa Polat, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şeref Öngüner, davetliler ve üyeler katıldı.

Genel kurulda ilk olarak gündem gereği divan oluşturuldu. Divana Başkan Ahmet Kınalı, üyeler ise Cemil Yazan, Koray Avcı, Taner Köse getirildi. Daha sonra gündem maddeleri tek tek ibra edildi. Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan program, faaliyet ve denetleme raporlarını okunmasıyla son buldu.

Dilek ve temenniler bölümünde ise Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, CHP Belediye Adayı Demirhan Elçin ve MHP Belediye Başkan Adalı Mustafa Polat selamlama konuşması yaparak düşüncelerini aktardılar.

Seçimde Mahir Gülseçkin ve mevcut başkan Erkan Keskin adaylığın açıkladı. İki adayda yönetim listelerini divana sundular. Daha sonra iki adayda kürsüye çıkarak konuşmalarını yaptı. Vaatlerinden bahseden adaylar boğacıların oylarına neden talip olduklarını aktardı.

Yapılan seçimde 106 üyeden 98 üye oy kullandı. Erkan Keskin 63 oy alırken Mahir Gülseçgin ise 34 oy aldı. Bir oy ise geçersiz sayıldı. Seçim sonrası iki adayda bir birlerini tebrik ederken, Erkan Keskin kısa bir teşekkür konuşması yaparak bütün boğacılar camiasında teşekkür etti. Birlikte güzel işlere imza atacağız diyerek sözlerini tamamladı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı