ARTVİN HOPASPOR’DA TRANSFER BOMBASI

ARTVİN HOPASPOR’DA TRANSFER BOMBASI
ARTVİN HOPASPOR’DA TRANSFER BOMBASI aydin tatar
Reklam

ARTVİN HOPASPOR’DA TRANSFER BOMBASI

Artvin Hopaspor Galatasaray'ın genç forveti Volkan Pala’yı Mor Beyaz renklere bağladı.

Artvin Hopaspor ara transferin son gününde bir bomba daha patlatarak Galatasaray’ın genç forveti Volkan Pala ile anlaşarak, genç oyuncuyu Mor-Beyaz renklere bağladı.

Artvin Hopaspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mübin Çakmak konuyla ilgili yaptığı kısa açıklamada “Bu şehre, bu muhteşem taraftara yakışan bir takım kuracağız demiştik, kurdurta ama şans faktörü birinci dönemde bizden tarafa esmedi. Çok sayıda karşılaşmada 3 puan almak üzereyken son anlarda kendi hatalarımızdan yediğimiz goller, atamadığımız gollerden dolayı ciddi puan kayıpları yaşadık.

Biz ikinci devreye iyi hazırlandık. Özellikle Antalya kampımızın çok verimli geçtiği kanaatindeyim. Yeni hocamız takımda hem kondisyon ve hem de uyum sağlanması noktasında ciddi adımlar attı. Noksan kaldığımız bölgeler için teknik kadronun bize verdiği rapor doğrultusunda ileri uç’ ta noksanlarımızı tamamladık. Taraftarımızın yakından tanıdığı isimleri yeniden kadromuza kattık. Bugünde Galatasaray’ın genç forveti Volkan Pala ile anlaşmış bulunuyoruz.

Hopa ikinci devrede farklı bir Hopa olacaktır. Taraftarımızın desteği ile bu takımı hak ettiği noktaya taşımak için her türlü fedakarlığı yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Taraftarımızdan ricamız yapacakları seviyeli tezahüratları ile takımıza sahada moral vermeleri ve motive etmeleridir” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AÇÜ ROMANYA’DA İKİ ÜNİVERSİTE İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALADI
AÇÜ ROMANYA’DA İKİ ÜNİVERSİTE İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALADI
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ