ARTVİN’DE ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI

ARTVİN’DE ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI
ARTVİN’DE ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI aydin tatar
Reklam

ARTVİN’DE ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI

Artvin’de, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının ilk döneminde ilk ve orta öğrenim seviyesindeki 25 bin 544 öğrenci, karne sevinci yaşadı.

Artvin’de, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının ilk döneminde ilk ve orta öğrenim seviyesindeki 25 bin 544 öğrenci, karne sevinci yaşadı.

Vakıfbank İlkokulunda düzenlenen karne törenine, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Yasin Başbay, AÇÜ Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Tilki, İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Ana sınıfı öğrencilerinin gösterisini izleyen Vali Doruk ve beraberindekiler daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Öğrencilere karnelerini ve bazı hediyeler veren Vali Doruk, onlara iyi bir tatil dönemi geçirmelerini ve bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.

HOPA’DA 25 OKUL’DA 4764 ÖĞRENCİ KARNE HEYECANI YAŞADI.

Hopa’da 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Birinci Döneminin Sona Ermesiyle Birlikte 25 Okulumuzda 4764 Öğrenci Karne Heyecanı Yaşadı. Hopa’da tüm okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki okullarda karne heyecanı yaşanırken Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Yoldere İlkokulunda öğrencilere karnelerini dağıtarak öğrencilere başarılar diledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai AYDIN ile birlikte Yoldere İlkokuluna giden Kaymakam Canpolat, burada bir süre okul yöneticileri ve öğretmenlerle sohbet etti. Daha sonra sınıfları tek tek gezerek öğrencilere karnelerini ve hediyelerini verdi.

Karne dağıtımı esnasında öğrencilerin ders durumları hakkında sınıf öğretmenlerinden bilgi alan Kaymakam Canpolat, öğrenci ve veliler ile de yakından ilgilenip sohbet ederek, öğrencilerin yarıyıl tatilini en iyi şekilde değerlendirmeleri ve geride bırakılan dönemin yorgunluğunu üzerlerinden atmış, zinde bir şekilde ikinci döneme başlamaları yönünde tavsiyelerde bulundu.

Öğrencilerle birlikte birçok veli de ilk defa karne almanın heyecanını yaşadı

ARHAVİ’DE YARIYIL KARNE TÖRENİ FSM ORTAOKULU İLE MNG İLKOKULU’NDA YAPILDI

2018-2019 eğitim öğretim yarıyıl tatili başladı. Tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de öğrenciler, yarıyıl tatiliyle birlikte karnelerini alarak iki haftalık tatillerine start verdiler. İlçemiz okullarında 1. dönem karne törenleri düzenlenirken Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu ile Mehmet Nazif Günal İlkokulu’nun ise özel konukları vardı. Törenlere İlçe Kaymakamı Hasan Ongu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun

Hekimoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Sefer Yerebakan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, okul idarecileri, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

İlk tören FSM Ortaokulu’nda yapıldı. Okulun salonunda yapılan törene ilçe protokolünün yanı sıra velilerin de ilgisi yoğundu. Öğrencilerin müzik gösterisiyle başlayan programda karne dağıtım törenine geçildi. Protokol üyeleri 8.sınıf öğrencilerine karnelerini verdiler.

Ardından MNG İlkokulu’ndaki törene geçildi. Buradaki programda da protokol üyeleri tarafından öğrencilere teşekkür ve takdir belgeleri verildi. Öğrenciler dağıtım töreninde karne sevincinin yanında heyecanlarını da gizleyemediler. Programda konuşma yapan Başkan Hekimoğlu, öğrencilere iyi tatiller dileyip ikinci dönem için derslerinde başarılar diledi. Program çekinilen fotoğraflarla son bulmuş oldu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AÇÜ ROMANYA’DA İKİ ÜNİVERSİTE İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALADI
AÇÜ ROMANYA’DA İKİ ÜNİVERSİTE İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALADI
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ