İMKANLIZLIĞA RAĞMEN ŞAMPİYON OLDULAR;MADALYA GETİRDİLER

İMKANLIZLIĞA RAĞMEN ŞAMPİYON OLDULAR;MADALYA  GETİRDİLER
İMKANLIZLIĞA RAĞMEN ŞAMPİYON OLDULAR;MADALYA  GETİRDİLER aydin tatar
Reklam

İMKANLIZLIĞA RAĞMEN ŞAMPİYON OLDULAR;MADALYA  GETİRDİLER 

Hiç bir destek almadan kendi çabaları ile mücadele eden sporcular madalya ile dönüş yaptılar. Bursa’da yapılan Kyokushin Karate Türkiye Şampiyonasında 26 kişilik ekiple katılan ve şampiyona sonunda 1 Türkiye Şampiyonu olmak üzere 13 madalya ve 3 kupayla Hopa’ya dönen  Hopa imamhatip lisesi Karatecileri taktir topladı.

Hopa'dan çıkan başarı herkesi şaşırttı . Hopa İmamhatip lisesin'den çıkan başarı herkesin gurur kaynağı oldu. Bütün imkansızlıklara rağmen çalışmalarını sürdüren öğrenciler madalya ile dönüş yaptılar. Hopa imamhatip lisesi öğrencileri imkan ve destek sağlanmadığı halde inanarak ve çalışarak Bursa'da yapılan şampiyonada Artvin'i ve Hopa'yı gururla temsil ettiler. Öğrencilerin başarısı ilçede sevinçle karşılanırken öğrenci velileri yaşanan bu süreçten memnun kaldılar. 

 

Bu Arada hopa port liman müdürünü ziyaret eden öğrencileri Liman müdürü Meriç Burçin özer kabul ederken  Özer ;   Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Hopa İlçe Müdürlüğü hiç bir şekilde bu çocuklara sahiplenmedi ve destekçi olmadı.  Böylesine geleceği parlak ve şimdiden elde ettikleri başarılarla adından söz ettiren bir ekibe destek olmayacaksınız da kime olacaksınız. Biz destek olmaya çalışıyoruz ama Devletin sizleri kabullenmesini önemli görüyorum. Spor için ayrılan bütçeden sporun her branşına destek mutlaka verilmelidir. Bu destekten mutlaka sizlerde yararlandırılmalısınız dedi 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AÇÜ ROMANYA’DA İKİ ÜNİVERSİTE İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALADI
AÇÜ ROMANYA’DA İKİ ÜNİVERSİTE İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALADI
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ