KEMALPAŞA ADAYI SEÇİM SÜRECİNE HIZLI BAŞLADI

KEMALPAŞA ADAYI SEÇİM SÜRECİNE HIZLI BAŞLADI
KEMALPAŞA ADAYI SEÇİM SÜRECİNE HIZLI BAŞLADI aydin tatar
Reklam

KEMALPAŞA ADAYI SEÇİM SÜRECİNE HIZLI BAŞLADI

 

Ak parti Kemalpaşa belediye başkan adayı Yener Balkaya seçim sürecine hızlı bir başlangıç yaparak herkesin taktirini  toplamaya başladı.

Yerel seçimde ak partiden Kemalpaşa aday adayı olan Yener Baklaya isminin açıklanmasının ardından hızlı bir şekilde çalışmalarına başladı. Önce teşkilatın takdirini kazanan genç aday ne kadar azimli ve başarılı olacağını göstermek için gece gündüz temaslarda bulunuyor. Parti içindeki çalışmalarının yanı sıra ilçenin geleceği için yapılacak olan çalışmalardan dolayı görüş alışverişinde bulunan Baklaya  Artvin valisi Yılmaz Doruk’u ziyaret ederek Kemalpaşa da yapılması planlanan hastane için görüş alışverişinde bulundu.  Hastane projesinin ivedili olarak yapılması gerektiğini belirtti. Ardından Artvin Çoruh üniversitesi  rektörü Fahrettin Tilki ile görüşen Baklaya  yeni ilçe olan Kemalpaşa’da  üniversitenin herhangi bir bölümünün açılması gerektiğini belirtti. 

Belediye başkan aday Balkaya bu yönde çalışmalarını sürdürürken partinin gençlik kolları ve kadın kolları ile de bir araya gelmektedir. Ak parti Kemalpaşa kadın kolları ile bir kahvaltıda biraraya gelerek seçim öncesi çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Belediye başkan aday Yener Balkaya çalışmalar hakkında bilgi verdi .  Balkaya ; Kemalpaşa’mız çiçeği burnunda bir ilçemizdir. Yapılması gereken çok işimiz var bunun için her taşın altına elimizi koymalıyız ben prensipli bir insan olduğumdan gerekli yerlerden gerekli çalışmayı yaptıktan sonra halkın karşısına çıkarak yapabileceğim projeleri sunmak istiyorum.  Her şey Kemalpaşa için diyorsak herkes bunun  için çalışmalıdır. Çok hızlı bir sürece girdik belediye encümenlerimizi  belirleme aşamasındayız hata yapmamak istemiyoruz bize katkı sağlayacak Kemalpaşanın gelişimi için bizlere faydası olan insanları seçmek istiyoruz. Bütün bunları yaparken teşkilatımızı da unutmuyoruz her daim istişareler yaparak planlı olarak çalışıyoruz.  Yolumuza projelerimizle yaptığımız icraatlar la devam etmek istiyorum. Kemalpaşa için herkesi kucaklayarak hoş görülü olmalıyız.  Bu memleket hepimizin bizim yaşayacağımız ve  öleceğimiz yer burasıdır bizim başka gidecek yerimiz yok.  Ben Kemalpaşa da gayet güzel ve demokratik havada bir seçim geçeceğine inanıyorum dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AÇÜ ROMANYA’DA İKİ ÜNİVERSİTE İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALADI
AÇÜ ROMANYA’DA İKİ ÜNİVERSİTE İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALADI
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ