ARTVİN BOĞACILAR DERNEĞİNDEN DAYANIŞMA YEMEĞİ

ARTVİN BOĞACILAR DERNEĞİNDEN DAYANIŞMA YEMEĞİ
ARTVİN BOĞACILAR DERNEĞİNDEN DAYANIŞMA YEMEĞİ aydin tatar
Reklam

ARTVİN BOĞACILAR DERNEĞİNDEN DAYANIŞMA YEMEĞİ

Artvin Boğacılar Derneği, ilimizde bulunan bütün boğacıları davet ederek, birlik beraberlik için dayanışma yemeği düzenledi.

Artvin Boğacılar Derneği, ilimizde bulunan bütün Boğacıları davet ederek, birlik beraberlik için dayanışma yemeği düzenledi.

Geçtiğimiz günlerde genel kurulların yapan Artvin Bağa Güreşlerini Yaşatma Yaylaların Koruma Derneği (Artvin Boğacılar Derneği) yeni yönetimi ilimizde bulunan boğacıların bir arada tutup birlik beraberliği sağlamak adına dayanışma yemeği düzenledi. Dernek Başkanı Erkan Keskin ilimizde boğacılığa emek vermiş boğacılara tek tek arayıp davetiye bıraktı. Artvin Tepe Restoranda gerçekleşen yemeğe, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, Artvin Boğacılar Dernek Başkanı Erkan Keskin ve yönetim Kurulu üyeleri, Boğacılar Spor Kulübü Başkanı Kenan Köse ve boğacılar katıldı.

Boğacıların sorunların konuşulduğu yemekte önemli kararlar oylamayla alındı.

Dernek Başkanı Erkan Keskin burada yaptığı konuşmasında, Artvin’de boğacılığın öneminden bahsederek konuşmasına başladı. Keskin konuşmasında ; “Bu geleneği günümüze taşıyan sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum. Burada toplanmamızın amacı Boğacıların sorunlarını daya iyi anlaya bilmek alınacak kararları ortak şekilde almak olduğunu söyledi.

Keskin açıklamasının devamında, “Geçmişte bazı hatalar yaşandı. Bu sebepten dolayı oldukça pişmanım. Şahsım adına yaptığım hatalardan dolayı tüm bağacı arkadaşlardan özür diliyorum. Amacımız güzel bir festival gerçekleştirmek buda sizlerin katkılarıyla olacağını inanıyorum. Kırgınlıklar küskünlükler bir kenara konulsun birlik ve beraberlik içinde güzel bir Kafkasör festivali düzenleyelim” şeklinde konuştu.

Daha sonra yemeğe katılan boğacılar söz alarak düşüncelerini ifade ettiler. Programın son bölümünde ise Artvin Boğacılar Derneği yönetimi bazı önemli kararlar Boğacıların oylarına sundu.

Yapılan oylama sonunda çoğunluğun kararı karar defterine işlendi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AÇÜ ROMANYA’DA İKİ ÜNİVERSİTE İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALADI
AÇÜ ROMANYA’DA İKİ ÜNİVERSİTE İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALADI
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ