KEMAL GAZİOĞLUNDAN MHP HOPA İLÇE BAŞKANLIĞI'NA ZİYARET

KEMAL GAZİOĞLUNDAN MHP HOPA İLÇE BAŞKANLIĞI'NA ZİYARET
KEMAL GAZİOĞLUNDAN MHP HOPA İLÇE BAŞKANLIĞI'NA ZİYARET aydin tatar
Reklam

KEMAL GAZİOĞLUNDAN MHP HOPA İLÇE BAŞKANLIĞI'NA ZİYARET

Belediye Başkanı Nedim Cihan, Ak parti ilçe Başkanı İlyas Güven ve yönetimi, Cumhur ittifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kemal Gazioğlu ve çok sayıda partililer MHP ilçe Başkanlığında başkan Cengiz Köse'nin misafiri oldular.

31 Mart, Yerel Seçimlerinde AK Partiden aday olan Kemal Gazioğlu, Cumhur İttifakı çatısı altında Milliyetçi Hareket Partisi Hopa teşkilatını ziyaret ederek, İlçe başkanı ve yöneticileriyle bir araya geldi. Toplantıya Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, AK Parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven, AK Parti Hopa Gençlik Kolları ve Kadın Kolları yönetimleri ve çok sayıda partili katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını MHP Hopa İlçe Başkanı Cengiz Köse gerçekleştirdi. Köse “Çok kıymetli katılımcılar bugün bizim burada bir araya toplanmamıza vesile olan yüce Allah’a şükürler olsun. 15 Temmuz 2016 tarihinden sonra Milliyetçi Hareket Partisi ve Adalet ve Kalkınma Partisinin birlikte yeni kapı ruhu ile hareket ederek mutabakata bağlı kalarak 31 Mart belediye seçimlerinde Cumhur İttifakı çatısı altında birlikte çalışıp İnşallah başarılı sonuçlar elde edeceğiz. Hopa Belediye Başkan adayı sayın Kemal Gazioğlu’nu Milliyetçi Hareket Partisi olarak destekleme kararı almış bulunuyoruz. Bu kararın ilçemize ve milletimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi “Ülkesini en çok seven ülkesi için memleketi için en çok çalışan hizmet edendir. Bu şiarla yola çıkarak Sayın Kemal Gazioğlu’nun Belediye başkanlığı makamına yakışacak tek aday olduğuna inanıyoruz. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Sayın Cumhurbaşkanımızın birlikte vardığı mutabakat sonucunda oluşan bu güzel ortamda birlikte hareket edeceğimizi size bildirmek istiyorum. Bu bağlamda İlçe binamızı ziyaret eden siz değerli AK Parti İlçe başkanına ve İlçe teşkilatına teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah bu birliktelik sahaya da yansır. Çalmadığımız kapı, uğramadığımız sokak olmayacaktır. Hiç kimseyi ayırt etmeden ötekileştirmeden herkesin oylarına talip olacağız. Siyasetin sermayesi insanlardır, bütün insanları kucaklayarak Cumhur İttifakı çatısı altında Kemal Gazioğlu’na oy vermeye davet edeceğiz. Şimdiden 31 Mart seçimlerinin hayırlı uğurlu olmasın diliyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum Allah’a emanet olun.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

AK Parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven ise konuşmasına önümüzdeki günlerde 50.kuruluş yıldönümünü kutlayacak olan Milliyetçi Hareket Partisinin kuruluş yıldönümünü kutlayarak ve merhum Alparslan Türkeş’i rahmet ve minnetle anarak başladı. “15 Temmuz hain darbe girişimi sonucunda ki Genel Başkanlar düzeyinde tavan yapan iki parti arasındaki olumlu yöndeki görüşmeler Yenikapı ruhu ile pekiştirilmiş,24 Haziran seçimlerinde Cumhur ittifakı ile de taçlandırılmıştır. Şimdi de İnşallah 31 Mart yerel seçimleri ile de birlikteliğimiz sürecek ve bu birliktelik devletin bekası için, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ifade ettiği gibi “Konu vatansa gerisi teferruattır “ilkesinden hareketle Allah’ın izniyle pazara kadar değil mezara kadar devam edecektir. Bu süreçte adayımız Kemal Gazioğlu’nu Hopa’da da Cumhur İttifakı çerçevesinde aday çıkarmayıp destekleyeceklerini ifade eden başta Milliyetçi

Hareket Partisi Hopa ilçe Başkanı Cengiz Köse’ye ve teşkilatına teşekkürlerini sundu ve ittifaka destek olanlara şükranlarını sunarak konuşmasını tamamladı.

Toplantıda söz alan Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Hopa’da yapılan yatırımları tek tek sıralamaya başlarken bunlardan en önemli olan üç tanesinden bahsetmek istedi. Derin deşarj, belediye hizmet binasındaki su arıtma tesisi ile birlikte en az yüz milyon liralık yatırım yapıldığını belirten Cihan, bugüne kadar yapılmış olan bütün yatırımların tanıtımını basının katılımıyla tüm kamuoyuyla paylaşacağını belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi’ne yapılan ziyarette konuşma yapan Hopa Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kemal Gazioğlu “Nedim Cihan Başkanımızın da daha önce gerçekleştirdiği gibi Hopa Belediye Başkanlığını kazanmayı hep beraber gerçekleştireceğiz. Siyasete başladığım ilk günden bu yana sürekli, yaşanabilir bir Hopa, temiz bir çevre hayali ile yola çıkarak, insanın kimliğine ve kişiliğine katkıda bulunacak bir şehir oluşturma idealiyle belediyecilikte hizmet anlayışını farklı bir boyuta taşımak istiyorum, bu hedeflerle 2019 yılı mahalli idareler seçimlerinde Cumhur İttifakının desteğini alarak AK Parti’den Hopa Belediye Başkan Adayı oldum. Hopa’mız da gerçekten büyük projelere imza atacağız ve birçok sosyal projeyi Hopa halkına kazandıracağız. Sizlerin saygı ve güvenini boşa çıkarmayacağım. Hepinize teşekkürlerimi sunarım, sevgi ve saygılarımla.” dedi.

Etkinlik karşılıklı tebrikler ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı