BAŞKAN NEDİM CİHAN 5 YILLIK HİZMETLERİNİ ANLATTI

BAŞKAN NEDİM CİHAN 5 YILLIK HİZMETLERİNİ ANLATTI
BAŞKAN NEDİM CİHAN 5 YILLIK HİZMETLERİNİ ANLATTI aydin tatar
Reklam

BAŞKAN NEDİM CİHAN 5 YILLIK HİZMETLERİNİ ANLATTI

Hopa Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda Belediye olarak 5 yıllık sürede yapılan çalışmalar kamuoyuna açıklandı.

-Hopa Belediyesi tarafından TSO Atatürk Konferans salonunda düzenlenen toplantıda 5 yıllık sürede Belediye tarafından yapılan çalışmalar partililere ve kamuoyuna açıklandı.

Toplantıya Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan ve Başkan yardımcıları Ahmet İskender ve Yüksel Özbayraktar’ın yanı sıra Ak parti İlçe Başkanı İlyas Güven, MHP Hopa İlçe Başkanı Cengiz Köse, Hopa Belediye Başkan adayı Kemal Gazioğlu, Kemalpaşa İlçe Başkanı Ömür Poshoroğlu ve Kemalpaşa Belediye Başkan adayı Yener Balkaya ve partililer katıldı.

Toplantı Belediye Başkanı Nedim Cihan'ın açılış konuşmasının ardından , toplantıya katılan partililere görselleriyle birlikte sırasıyla ; ▪ Yeni Belediye Hizmet Binası ve Hükümet Konağı projesi ▪Su Arıtma Tesisi Projesi ▪Derin Deşarj projesi ▪Şahin Tepesi Asansör ve Seyir Terası Projesi ▪Kültür evi ve Müzesi Projesi ▪Balıkhaneler Projesi ▪14 Mart Park Peyzaj projesi ▪Sahil Yürüyüş ve Bisiklet Yolu projesi ▪İsmet Acar Kültür Sokağı ▪Mezbahane ▪Cenaze Hizmetleri ▪Köylü pazarı ▪Yol Tabelaları ve ışıklandırma ▪Park Yapımı , Trafo ve viyadük altı boyama ▪Edes projesi ▪Kars Caddesi Peyzaj ▪Alt Yapı ve Bakım çalışmaları ▪Milli Eğitim ve Öğrencilerimize destek ▪Hopaspor'a Destek ▪Hamsi Festivali-- Tulum Festivali ve Kültür Sanat Festivali ▪Belediye Araç Parkları ▪Sundura , Orta Hopa , Merkez Kuledibi , Yukarı kuledibi , Bucak ve Cumhuriyet Mahallelerine yapılan hizmetleri ve yatırımları anlatarak bilgilendirmede bulundu.

Hopa Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet İskender de Sıfır Atık Projesi ve Sokak hayvanlarının geçici rehabilitasyon merkezi hakkında bilgilendirmede bulundu.

Cumhur ittifakı Hopa Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kemal Gazioğlu kürsüye çıkarak bir konuşma yaptı. Kemal Gazioğlu konuşmasında “Nedim Başkanımız 5 yıl boyunca yaptığı yatırımları bizlere anlattı, bize düşen görev ilk olarak seçimi almak, Nedim Başkanın emanet edeceği bayrağı ileriye taşımak daha sonra bizlerin de belirleyeceği projeleri hayata geçirerek Hopa’mıza büyük hizmetler gerçekleştirmek adına canla başla çalışmaktır. Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın” diyerek sözlerine son verdi.

Program hatıra fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı