HOPA CHP KADIN KOLLARI SOKAĞA İNDİ.

HOPA CHP KADIN KOLLARI SOKAĞA İNDİ.
HOPA CHP KADIN KOLLARI SOKAĞA İNDİ. aydin tatar
Reklam

HOPA CHP KADIN KOLLARI SOKAĞA İNDİ.

Hopa’da seçim startı veren CHP’de kadın kolları yöneticileri ve üyeleri sokağa inerek esnaf ziyareti gerçekleştirdiler.

31 Mart Yerel seçim tarihi yaklaştıkça siyasi partilerin seçim çalışmaları da artmaya başladı. Hopa’da CHP seçim startı vererek bir dizi etkinliği peşpeşe yapmaya başladı. Gençlik Kollarından sonra bu defa da Kadın kolları başkan, yönetim kurulu üyeleri ve partili kadınlarda sokağa inerek esnaf ziyaretlerine başladılar.

Belediye Başkan adayı Taner Ekmekçi’nin de katıldığı esnaf ziyaretlerinde sıcak ilgi ile karşılanan CHP’li kadınlar 31 Mart Yerel seçimlerinde adayları Taner Ekmekçi’ye destek istediler. Parti merkezinden topluca çıkan bayanlar Cami Meydanındaki esnaf ziyareti ardından İnönü Caddesi üzerinde bulunan esnafları da tek tek ziyaret ederek hem seçim broşürü verdiler ve hem de destek istediler.

Ziyaretlere katılan Taner Ekmekçi’de Ülkemizin aydınlık yüzünü Hopa’dan 31 Mart’ta bir kez daha göstererek Bahar’ı getireceklerini söyledi.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Belediye Başkan Adayı Taner Ekmekçi Kadın kollarına Teşekkür ederek “Biz ülkemizin geleceğinin aydınlık yüzünün kadınlarımızın fedakâr çalışmalarından geçtiğinin bilinci içindeyiz. 31 Mart’ta da sandıktan çıkacak sonucu kadınlarımızın belirleyeceğine inanıyorum. Çalışmalarımızın her aşamasında yanımızda olan ve yeri geldiğinde bizlerinde önüne geçerek özverili çalışmalarını can-ı gönülden takdir ediyorum, Tekrar Teşekkür ederim” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı