BAŞKAN ÖZTÜRK İSTANBUL'DA DERNEKLERLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN ÖZTÜRK İSTANBUL'DA DERNEKLERLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN ÖZTÜRK İSTANBUL'DA DERNEKLERLE BİR ARAYA GELDİ aydin tatar
Reklam

BAŞKAN ÖZTÜRK İSTANBUL'DA DERNEKLERLE BİRARAYA GELDİ

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ün gurbetteki Şavşatlılar ile bir araya geldiği programlar İstanbul ile devam etti.

 

-Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ün gurbetteki Şavşatlılar ile bir araya geldiği programlar İstanbul ile devam etti.

Sefaköy Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kahvaltı programına Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Kışla, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Altunel, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Genel Sekreteri Prof. Dr. Erdoğan Köse ve sivil toplum kuruluşları katıldı.

Kahvaltı ile başlayan program, Şavşat Belediyesi tarafından hazırlanan 2014-2019 yılları yapılan işler video sunumunun ardından Dr. İsrafil Kışla ve Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’ün konuşmaları ile devam etti.

Programda konuşma yapan Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk: “Bugün burada bir araya gelmemizin nedeni siyaset değil. Hasret gidermek, sohbet etmek ve 5 yıl önce bize emanet edilen belediyemizin bu süre içerisinde neler yaptığının hesabını vermektir. 5 yılda Şavşat’ta çok şey değişti ve değişmeye de devam ediyor. 5 yıl önce hayal edilemeyen çalışmalar çok şükür bugün tüm hızıyla devam ediyor. Şavşat tarihinde görülmemiş 3.300.000 TL’lik DOKAP desteği ile üç ayrı çalışma devam ediyor. 1.000.000 TL bütçeli Armutlu Park ve çevre düzenleme çalışması tamamlandı. Artvin Milli Parklar Şube Müdürlüğü ile birlikte yaptığımız Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 1.300.000 TL’ye tamamlandı. Efkâr Tepesi 1.300.000 TL’ye Konya Selçuklu Belediyesi tarafından tamamlandı. Yeni terminal binası 800.000 TL bütçeyle Bursa İnegöl Belediyesi’nin katkıları ile inşaatına devam ediliyor. Amacım sizleri rakamlarla bunaltmak değil tabi ki ancak belediyenin yıllık bütçesinin çok çok üstünde yapılan yatırımlar var. İnşallah geride kalan 5 yılda bu emanetin gereğini yapabilmişizdir. Bu çalışmalarda ve yatırımlarda emeği geçen, desteği olan herkesten Allah razı olsun diyorum” dedi.

Kahvaltı programı, konuşmaların ardından soru cevap ve hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından proje yardımları başladı