BAŞKAN ÖZTÜRK: "KENTPARK'TAN ÜCRET ALINMASI SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ"

BAŞKAN ÖZTÜRK:
BAŞKAN ÖZTÜRK: Bayram Ali KAVALCI
Reklam

BAŞKAN ÖZTÜRK: "KENTPARK'TAN ÜCRET ALINMASI SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ"

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk İlçede yapımı devam eden Kentpark projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

ŞAVŞAT- Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk İlçede yapımı devam eden Kentpark projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kentpark içinde bulunan çocuk parkından ücret alınması söz konusu olamaz dedi.

Öztürk açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Bugün sosyal medyada bazı kişi veya kişilerce, belediyemiz tarafından eski hastane alanında yapımı devam eden Kent Park içerisinde bulunan çocuk parkında oynayan çocuklardan ücret talep edildiği yönünde yazılar yer almıştır.

2016 yılında Şavşat’a nefes aldırmak ve park alanı oluşturmak adına yoğun gayretler harcadığımız, konunun sonuca ulaşması için defalarca Ankara’ya gidip Bakanlıklarda mesai harcadığımızın, Sağlık Bakanlığı’ndan onay aldığımızda ne kadar sevindiğimizin en yakın şahitleri sizlersiniz.

2018 yazından itibaren yapım çalışmalarına başladığımız alanda öncelikli ve hızlı bir şekilde yaptığımız çocuk oyun parkını tamamlamamızın en önemli nedeni çocuklarımızın zaman geçirecekleri bir alan oluşturmaktı.

Bugün sosyal medya da bahsi geçen ücret konusu hiçbir zaman düşünülmemiş ve gündemimizde dahi olmamıştır. Bahsi geçen iddiaları ortaya atanlar hakkında belediyemiz avukatları aracılığıyla gerekli suç duyurusunda bulunulacaktır. Tüm kamuoyuna saygıyla duyurulur”.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARTVİN’DE 210 KELEBEK ÇEŞİDİ YAŞIYOR
ARTVİN’DE 210 KELEBEK ÇEŞİDİ YAŞIYOR
İL ENCÜMEN'İN DÖRT AYLIK TABLOSU BAŞARI İLE DOLU
İL ENCÜMEN'İN DÖRT AYLIK TABLOSU BAŞARI İLE DOLU