HOPA’DA CHP ADAYI EKMEKÇİ ADIM ADIM İLÇEYİ GEZİYOR

HOPA’DA CHP ADAYI EKMEKÇİ ADIM ADIM İLÇEYİ GEZİYOR
HOPA’DA CHP ADAYI EKMEKÇİ ADIM ADIM İLÇEYİ GEZİYOR Bayram Ali KAVALCI
Reklam

HOPA’DA CHP ADAYI EKMEKÇİ ADIM ADIM İLÇEYİ GEZİYOR

Hopa CHP Belediye Başkan adayı Taner Ekmekçi Sundura ve Sugören Mahallesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

 

HOPA-Hopa’da 31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala adaylarda seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar.

Hopa’da en dikkat çekici çalışmayı da CHP Adayı Taner Ekmekçi yapıyor. İlçe Başkanı Adnan İskender, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis adayları ile Gençlik ve Kadın kolları yöneticilerini de yanına alarak İlçenin her köşesinde esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Ekmekçi güne seçim bürosunda kahvaltı yaparak başlıyor. Son olarak Sundura ve Sugören Mahallelerinde esnaf ziyaretlerine devam eden Ekmekçi ziyaret ettiği her yerde sıcak ilgiyle karşılaşırken, özelikle Bakkalcı esnafının “Bizleri AVM’lere ezdirdiler. Birçok esnafımız işyerlerini kapattı, şimdi sıra bize geldi. Bizimde buna dayanma gücümüz kalmadı. Yılsonuna kadar İlçede Küçük esnafın özellikle Bakkalların kapanacak. Lütfen seçildiğinizde buna bir çare üretin” sitemleri ile karşılaştı.

Ziyaret sonrası bir değerlendirme yapan Taner Ekmekçi “Biz Hopa’da esnaf ziyaretlerimize seçimin son gününe kadar devam edeceğiz. Her ziyaret ettiğimiz esnaf ve vatandaşımızın dertlerini dinliyoruz. Dertler bir değil bin olmuş. Kriz her kesimi adeta ezip geçiyor. İlçede peş peşe açılmasına izin verilen AVM’ler esnafımızı artık nefes alamaz hale getirmiş. Herkes dertli, sokakta gördüğümüz vatandaşımız, emeklimiz dertli, çalışan memurumuz işçimiz dertli. Biz Derman olmaya geliyoruz. Biz Halkçı bir yönetim anlayışı ile her mahallemizde vatandaşlarımızla sıkıntı ve sorunlara birlikte çare bulmaya-üretmeye geliyoruz. Sıkıntılara çözüm için halkımızın en önünde yürüyerek çare bulacak devletimizin her kapısını çalarak çözümü için çalacağız.

Bizleri sıcak ilgiyle karşılayan tüm esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Mart’ın sonunda Bahar’ı sizlerin desteği ile getireceğiz” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARTVİN’DE 210 KELEBEK ÇEŞİDİ YAŞIYOR
ARTVİN’DE 210 KELEBEK ÇEŞİDİ YAŞIYOR
İL ENCÜMEN'İN DÖRT AYLIK TABLOSU BAŞARI İLE DOLU
İL ENCÜMEN'İN DÖRT AYLIK TABLOSU BAŞARI İLE DOLU