ARTVİN’DE KAMYONCULAR KOOPERATİFİNİN YENİ BAŞKANI MÜFİT ÖZTÜRK OLDU

ARTVİN’DE KAMYONCULAR KOOPERATİFİNİN YENİ BAŞKANI MÜFİT ÖZTÜRK OLDU
ARTVİN’DE KAMYONCULAR KOOPERATİFİNİN YENİ BAŞKANI MÜFİT ÖZTÜRK OLDU Bayram Ali KAVALCI
Reklam

ARTVİN’DE KAMYONCULAR KOOPERATİFİNİN YENİ BAŞKANI MÜFİT ÖZTÜRK OLDU

Artvin S.S. Artvin 1 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin gerçekleştirdiği olağan genel kurulda 3 adaylı bir seçim gerçekleştirilirken, gerçekleştirilen seçim sonrasında Müfit Öztürk’ün listesi seçimleri kazanırken, Müfit Öztürk kooperatifin yeni başkanı seçildi.

 

ARTVİN-Artvin S.S. Artvin 1 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin gerçekleştirdiği olağan genel kurulda 3 adaylı bir seçim gerçekleştirilirken, gerçekleştirilen seçim sonrasında Müfit Öztürk’ün listesi seçimleri kazanırken, Müfit Öztürk kooperatifin yeni başkanı seçildi.

S.S. Artvin 1 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin salonunda gerçekleştirilen olağan genel kurula katılım yoğun oldu. Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, CHP Artvin Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin ve protokol üyeleri ile kooperatif üyeleri katıldılar. Divan Başkanlığı’nı Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şeref Öngüner’in yaptığı kongrede divan üyeliklerine ise Öztürk Çelik, Hasan Gümüş ve Şener Çelebi seçildiler. Divanın oluşturulmasının ardından İstiklal Marşı okundu ve Saygı duruşunda bulunuldu. Faaliyet raporlarının ve bütçenin okunmasının ardından başkan adaylarının konuşmaları gerçekleştirildi. Konuşmaların ardından seçimlere geçildi.

225 üyesi bulunan S.S. Artvin 1 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin genel kurulunda toplam 199 üye oy kullandı. Kongrede bir oy geçersiz sayılırken toplam geçerli oy 198 oldu.

Gerçekleştirilen seçimlerde Müfit Öztürk’ün listesi 103, Orhan Uçar’ın listesi 51, Hasan Aslanbaş’ın listesi ise 44 oy aldı. Bu sonuçlarla Müfit Öztürk’ün listesi seçimleri kazandı. Müfit Öztürk’ün listesine göre Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine Müfit Öztürk, Kemal Diler, Yaşar Albayrak, Selim Pehlivan, Hakan Öztürk, Fatih Varol ve Turan Öztürk seçildiler. Denetleme Kurulu’na ise Kemal Koçak, Mucip Nuri Altuntaş ve Nurettin Özdemir seçildiler. Bu sonuçların ardından Kamyoncular Kooperatifinde Müfit Öztürk dönemi başlamış oldu. S.S. Artvin 1 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin yeni yönetim kurulu yapılacak görev bölümünün ardından göreve başlayacak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı