BAŞKAN TANER EKMEKÇİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

BAŞKAN TANER EKMEKÇİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
BAŞKAN TANER EKMEKÇİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR Bayram Ali KAVALCI
Reklam

BAŞKAN TANER EKMEKÇİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Hopa Belediye Başkanı olarak görevi devir aldıktan sonra Taner Ekmekçi’ye Hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Hopa Belediye Başkanı olarak görevi devir aldıktan sonra Taner Ekmekçi’ye Hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’tan hayırlı olsun ziyareti

Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat Başkan Taner Ekmekçi’yi makamında ziyaret ederek Hayırlı olsun temennisinde bulundu. Karşılıklı yapılan sohbette Hopa'yı daha güzel günlere taşımak anlamında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaret sonrası Başkan Ekmekçi Kaymakam Canpolat’a ziyareti için teşekkür etti..

CHP’li İl Genel Meclisi üyelerinden Hayırlı olsun ziyareti

31 Mart Yerel Seçimler sonrası Cumhuriyet Halk Partisinden İl Genel Meclisi Üyesi seçilen isimlerde Başkan Taner Ekmekçi,’yi makamında ziyaret ederek Hayırlı olsun dediler. İl Genel Meclisi üyeleri Murat Özçep, Hakan Makar, Zafer Gülenç, Şenol Çelik, Adem Pişmişoğlu, Celal Alparslan ve Ünsal Ergün’ü Başkanlık makamında kabul eden Başkan Taner Ekmekçi ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Teşekkür etti.

İl Genel Meclisi üyesi Murat Özçep’te arkadaşları ile beraber yeni görev sürelerince Artvin’in ve özelde Hopa’nın hak ve hukuklarını savunma adına çalışacaklarını, bu süreçte Başkan Ekmekçi ile de sürekli diyalog içinde bulunacaklarını ifade ederek “Sayın Başkan arkadaşlarım adına yeni görevinizde Başarılar diliyorum” dedi.

Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odasından Hayırlı olsun ziyareti

Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Küçükali ve yönetim kurulu üyeleri de Başkan Taner Ekmekçi’yi makamımızda ziyaret ettiler. Misafirlerini sıcak ve samimi bir ortamda karşılayan Başkan Ekmekçi ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Teşekkür etti. Başkan Osman Küçükali’de Taner Ekmekçi’ye arkadaşları adına yeni görevinde Başarılar dileyerek Hayırlı olsun” dedi.

Artvin Hopaspor taraftar grubu Denizin Asi Çocuklarından Hayırlı olsun ziyareti

Artvin Hopaspor kulübünün taraftar gruplarından biri olan Denizin Asi Çocukları topluluğu üyeleri de Başkan Taner Ekmekçi ve Başkan yardımcısı Osman Akkaya’yı makamlarında ziyaret ederek Hayırlı olsun dediler.

Başkan Taner Ekmekçi’de tribünlere ayrı bir renk katan ve takımın başarısında da önemli rol oynayan Denizin Asi çocuklarına ziyaret ve başarı dilekleri için teşekkür

ederek “A. Hopaspor bizim birleştirici gücümüzdür -, başarısı ile bir kentin mutlu olduğunu, böyle sıcak bir mutluluğun örneğinin az olduğunu, takımın başarısı için bir kentten binlerce insanın yüzlerce kilometre giderek takımlarını desteklemesi ve takımlarını şampiyon yapmasının örneğinin çok az olduğunu söyleyen Ekmekçi “taraftar grupları olarak sizler bizlerin gururumuzsunuz” dedi.

Başkan vekili Osman Akkaya’nın da hazır bulunduğu ziyaret çekilen fotoğraf ardından sona erdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı