ARDEŞEN TSO BAŞKANINDAN HOPAPORT’A ZİYARET

ARDEŞEN TSO BAŞKANINDAN HOPAPORT’A ZİYARET
ARDEŞEN TSO BAŞKANINDAN HOPAPORT’A ZİYARET Bayram Ali KAVALCI
Reklam

ARDEŞEN TSO BAŞKANINDAN HOPAPORT’A ZİYARET

Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu Hopa TSO’ya yaptığı ziyaret ardından HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’i de makamında ziyaret etti

-Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 'Akreditasyon Sistemi' çalışmaları kapsamında fikir alışverişi gerçekleştirmek üzere geldiği Hopa TSO’da bir dizi görüşmede bulundu. Beraberinde Genel Sekreter Yardımcısı ve Akreditasyon Sorumlusu İlker Oğuz olduğu halde Hopa TSO’da 'Akreditasyon Sistemi' çalışmaları kapsamında fikir alışverişi yapılması ardından Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek ile birlikte HOPAPORT’u ziyaret etti.

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer tarafından sıcak ve samimi bir ortamda karışlanan Kuyumcu, Genel Müdür Özer’e teşekkür etti.

HOPAPORT Genel Müdürü Özer Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu ve Genel Sekreter Yardımcısı ve Akreditasyon Sorumlusu İlker Oğuz’u limanlarında misafir etmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek “Hoş geldiniz” dedi. Özer kendilerinin Bölgesel kalkınmada komşu il ve ilçelerle ortak projeler üzerine çalışılması gerektiği düşüncesinde olduklarını, bu anlamda Hopa ve Ardeşen TSO’nun işbirliğinin daha ileri noktalara taşmasında fayda gördüğünü ifade etti.

Özer, HOPAPORT ve limanda yapılan yeni terminaller, projeler hakkında bilgi verdikten sonra Limanlarında yapılan operasyonlar ve çalışmalar hakkında Kuyumcu’ya ayrıntılı bilgiler verdi.

Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu’da Genel Müdür Özer’e HOPAPORT hakkında verdiği bilgilerden dolay teşekkür ederek “Bizde Bölgesel işbirliğine önem veriyoruz. Bu anlamda çalışmalarımız var. Umarım orta vadede yaşanacak bir dizi gelişmede de gerek Hopa TSO ve gerekse HOPAPORT yer alarak bu gelişimleri el birliği ile daha ileri noktalara taşırız. Sizleri de Ardeşen’de misafir etmekten büyük mutluluk duyarız” dedi.

Ziyaret daha sonra karışlıklı fikir alışverişi yapılması ardından sona erdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı