AKSA ÇORUH ELEKTRİK ARTIK E-DEVLET’TE

AKSA ÇORUH ELEKTRİK ARTIK E-DEVLET’TE
AKSA ÇORUH ELEKTRİK ARTIK E-DEVLET’TE aydin tatar
Reklam

AKSA ÇORUH ELEKTRİK ARTIK E-DEVLET’TE

Aksa Çoruh Elektrik, işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yaptırmak isteyen aboneleri için e-devlet platformunda yerini aldı.

 

ARTVİN-Türkiye’nin lider enerji şirketlerinden biri olan ve Trabzon, Rize, Gümüşhane, Giresun ile Artvin’de 2,5 milyonu aşkın aboneye kesintisiz hizmet veren Aksa Çoruh Elektrik, işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yaptırmak isteyen aboneleri için e-devlet platformunda yerini aldı.

Aksa Çoruh Elektrik müşterileri e- devlet üzerinden bireysel abonelik başvurusu, borç sorgulama ve ödeme bilgisi sorgulama gibi işlemlerini birkaç tıkla artık kolay ve zahmetsizce yapabilecek.

Dijital dönüşüm ve müşteri memnuniyeti esasına dayalı uygulamalarıyla dikkat çeken ve her zaman müşterilerine kolaylık sağlamayı amaçlayan Aksa Çoruh Elektrik, e-devlet platformunda yerini alarak müşterilerine bir kolaylık daha sunmaya başladı.

Aksa Çoruh Elektrik müşterileri artık, e-devlet platformu üzerinden bireysel abonelik başvurusu, borç sorgulama ve ödeme bilgisi sorgulama gibi işlemleri bir arada yapabilecek. Şirketten yapılan açıklamaya göre bu hizmetlerin yanı sıra farklı yenilikçi hizmetlerin de önümüzdeki günlerde e-devlet kapısından yapılabileceği belirtildi.

Yeni kurulan bu dijital sistemle birlikte Aksa Çoruh Elektrik’in bu hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin sadece e-devlet platformuna kaydolarak, T.C kimlik numarası ve e-devlet şifresiyle giriş yapması yeterli olacak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AÇÜ ROMANYA’DA İKİ ÜNİVERSİTE İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALADI
AÇÜ ROMANYA’DA İKİ ÜNİVERSİTE İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMALARI İMZALADI
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ
TIR ŞOFÖRLERİ BAYRAMI KUYRUKTA GEÇİRDİ