HOPA ÖNEMLİ BİR SPOR ETKİNLİĞİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

HOPA ÖNEMLİ BİR SPOR ETKİNLİĞİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI
HOPA ÖNEMLİ BİR SPOR ETKİNLİĞİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI Bayram Ali KAVALCI
Reklam

HOPA ÖNEMLİ BİR SPOR ETKİNLİĞİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi Karate ve güreş salonunda sona eren Kyokushin Karate çalışmaları sona erdi.

 

HOPA-Hopa İmam Hatip Anadolu Lisesi Gençlik Spor Kulübü Derneği tarafından organize edilen yerli ve yabancı sporcuların katılımı ile gerçekleşen Kyokushin Karate Bahar Gelişim kamp çalışmaları sona erdi.

Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Spor Kulübü organizasyonuyla Hatay İlimizden ve Gürcistan devletinden Hoca ve Sporcuların katılımıyla düzenlenen çalışmaları sonunda başarılı sporculara sertifikaları verildi.

Kyokushin Karate Bahar Gelişim kampına İKO-TBŞ Yardımcı Antrenör Metin Ay, İKO-TKKBŞ Şensel İlhan Yatkın ve İKO Gürcistan B.Ş. Şensei Nogzar Gogua’da katıldı. Kampa Hopa’dan ve çevre ilçelerden çok sayıda Kyokushin Karate öğrencisi de katılırken, Gürcistan’dan gelen sporcularda katıldılar.

Turnuvanın sertifika törenine Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek ve Hopa TSO YK. Üyesi Hakan Arslan’da katılarak başarılı sporculara sertifikalarını verdiler.

Kyokushin Karate Bahar Gelişim kampının Hopa’da gerçekleşmesinde önemli çalışma gösteren Antrenör Metin Ay, turnuvanın sona ermesi ardından yaptığı açıklamada, Kampın organize edilmesinde kendilerine destek veren tüm kurumlara teşekkür etti. Ay Kulüp Başkanı Ali Akcan’a da organizasyon sırasında gösterdiği özverili destekleri için teşekkür ederek “Kampımızın sertifika törenine katılan Belediye Başkanımız Sayın Taner Ekmekçi, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sezai Aydın, TSO Başkanımız Sayın Osman Akyürek ve yine Hopa TSO YK. Üyesi Sayın Hakan Arslan’a Teşekkür ederiz” dedi.

halkalı escort

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı