ARTVİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KAHVECİ YUSUFELİ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

ARTVİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  KAHVECİ YUSUFELİ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
ARTVİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  KAHVECİ YUSUFELİ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ Bayram Ali KAVALCI
Reklam

ARTVİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ABDULCELİL KAHVECİ YUSUFELİ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Alp ve şube müdürleriyle birlikte Kınalıçam İlköğretim Okulunu ziyaret etti.

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Alp ve şube müdürleriyle birlikte Kınalıçam İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Kahveci, öğretmen ve öğrencilerle eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirdi.

Kınalıçam İlköğretim okulunda  öğretmenlerle 2023 Eğitim Vizyonunu değerlendiren Kahveci, hiçbir eğitim sisteminin kalitesinin öğretmenin niteliğinden öteye geçemeyeceğini ifade ederek, öğrencilerimizi geleceğe hazırlamak sorumluluğumuzun ancak yeterliklerimizin artırılmasıyla  mümkün olabileceğini belirtti. Kahveci, bu konuda gayret gösterip, çaba sarf etmeliyiz dedi. Çalışmalarından dolayı öğretmenlere teşekkür eden Kahveci,  Kınalıçam ziyaretinin ardından Yusufeli  ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce Hazırlanan Halk Eğitimi Merkezi Yıl Sonu Sergi Açılışına katıldı.   

Yusufeli Halk Eğitimi Merkezi’nce düzenlenen sergiye Ak Parti Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta, Yusufeli Kaymakamı Eyüp Kaykaç, Artvin Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Alp,  İlçe kurum müdürleri, STK Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri ve Yusufeli vatandaşlar  katıldı.
Sergi açılış programının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Alp ve şube müdürleriyle birlikte  Yusufeli Çok Programlı Anadolu Lisesini  ziyaret etti. Kahveci, öğretmen ve öğrencilerle eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirdi.

Kahveci, öğrencilerle de bir araya gelerek, onlarla okul,  eğitim faaliyetleri ve hedefleri üzerine sohbet etti.Kahveci okulda yapımı tamamlanan Robotik kodlama sınıfı ve okul kütüphanesini gezerek öğrencilerle yapay zeka ve geleceğin meslekleri üzerine sohbet etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı