HOPA AKPARTİ İLÇE BAŞKANI İLYAS GÜVEN’DEN SERT TEPKİ

HOPA AKPARTİ İLÇE BAŞKANI İLYAS GÜVEN’DEN SERT TEPKİ
HOPA AKPARTİ İLÇE BAŞKANI İLYAS GÜVEN’DEN SERT TEPKİ Bayram Ali KAVALCI
Reklam

HOPA AKPARTİ İLÇE BAŞKANI İLYAS GÜVEN’DEN SERT TEPKİ

Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güven şahsına yönelik yapılan saldırıya karşı sert tepki gösterdi.

Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güven şahsına yönelik yapılan saldırıya karşı sert tepki gösterdi. İlçe Başkanı Güven ilçe binasında şahsına yönelik duvarlara yazılan yazılara sert tepki göstererek “Bu saldırıyı yapan veya yapanları güvenlik güçlerimizin en yakın zamanda ortaya çıkartacağın ümit ediyorum” dedi.

Akparti Hopa İçe Başkanı İlyas Güven 24 Nisan Çarşamba gecesi ilçe binasında gerçekleştirilen boyalı ve yazılı saldırı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Güven mesajında şu ifadelere yer verdi: “Yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyorum. İlçemizdeki barış ve istikrar ortamına, demokrasimize yönelik saldırılar hiç bir zaman amacına ulaşamayacaktır. Bu tavrı demokrasiyi hazmedemeyenlerin tavrı olarak görüyorum. Bu tür saldırılarla pes edeceğimizi düşünenler yanıldıklarını anlayacaklardır.

Demokrasiye inananların bu tür hadiseler karşısında ortak kararlılıkla duruş sergilemesi şarttır. Bu saldırı acizlik, ahlaksızlık, zayıflık, iffetsizlik ve nefret suçudur. Küfür içeren yazılar içinse herkesi kadın haklarına saygılı olmaya ahlak ve erdem kavramlarına sahip çıkmaya davet ediyorum. Bu saatten sonra temennimiz odur ki, Emniyet teşkilatımız suçluların bir an önce bulunması konusunda, Cumhuriyet savcılarının gayretiyle de soruşturmanın başlatılması ile adaletin bir an önce tecelli edişine hepimiz şahit oluruz. Bu duygularla hadisenin gerçekleşmesinden sonraki süreçte bizzat gelerek, gerek telefonla gerekse de sosyal medya üzerinden üzüntülerini dile getirip saldırıyı kınayan hemşehrilerimize şahsım ve teşkilatım adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bizlere barış, kardeşlik ve dostluk yakışır.

Birliğimizi ve bütünlüğümüzü bozmak isteyenlere karşı ilçe halkımızın aynı duyarlılıkta refleks göstereceğimi umuyor, bu tarz olayların bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum.” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı