ARTSO, DİJİTAL BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ PROJE TANITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARTSO, DİJİTAL BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ PROJE TANITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
ARTSO, DİJİTAL BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ PROJE TANITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Bayram Ali KAVALCI
Reklam

ARTSO, DİJİTAL BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ PROJE TANITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nın “Güçlendirilmiş Dijital Bilgi Yönetimi Sistemi Aracılığıyla Networking Fırsatlarını Geliştir” isimli projenin tanıtımı yapıldı

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen, Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu Hibe Programı kapsamında hibe desteği almaya hak kazanan Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nın “Güçlendirilmiş Dijital Bilgi Yönetimi Sistemi Aracılığıyla Networking Fırsatlarını Geliştir” isimli projenin tanıtımı yapıldı

ARTSO toplantı salonunda gerçekleşen tanıtım toplantısına Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Seçkin Kurt, Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, ABİGEM Direktörü Ali Rıza Kul, AB, ARTSO Projesi Koordinatörü Yunus Emre Katrancı ve oda üyeleri katıldı.

Türk Odaları ve AB ülkelerindeki Odalar arasındaki karşılıklı bilgi ve anlayışı güçlendirerek Avrupa ve Türk iş dünyasının karşılıklı entegrasyonunu teşvik etmek ve Türkiye’nin gelecekte AB’ye katılımının getireceği yeni olanaklar ve fırsatlar hakkında, AB ve Türkiye’de daha güçlü bir farkındalığın oluşmasını sağlamak olan Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu Hibe Programı kapsamında hibe desteği almaya hak kazanan Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nın “Güçlendirilmiş Dijital Bilgi Yönetimi Sistemi Aracılığıyla Networking Fırsatlarını Geliştir” adlı projesinin proje tanıtım toplantısı Artvin Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapıldı.

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen söz konusu proje Dijital Bilgi Yönetim Sistemi kurarak Artvin Ticaret ve Sanayi Odası'nın kapasitesini arttırmak olduğu belirtilerek, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası ve Arad Tarım Ticaret ve Sanayi Odası arasında işbirliği ve bilgi alışverişi yaratarak ağ oluşturma ve en iyi uygulamaların değişimini sağlamayı hedeflendiğinin altı çizildi.

Bu kapsamda düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, “Oda geliştirme adı altında Artvin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından başvuru yaptığımız proje Türkiye’de 180 proje arasından ilk 19’un içinde yer aldı.

Üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için kardeş oda olan Roman’ın Arad Şehri Ticaret ve Sanayi Odası İşliği içinde olduk. Bu kapsamda iki şehir de misafirler kendi şehirlerinde tanırımlar düzenleyecekler. Bu anlamda önemli bir proje olduğunu düşünüyoruz diyerek sözlerini tamamladı” dedi.

Daha sonra ABİGEM Direktörü Ali Rıza Kul konuşmasını yaptı. Kul konuşmasında şunlara değindi “TOBB başkanı Rıfat Hısarcıklıoğlu’nun başkan yardımcılığını yaptığı , EUROCHAMBRES Avrupa birliğinden bir fon aldı. Bizde Artvin Ticaret ve Sanayi odası adına başvuru yaptık. Yüzün üzerinden projeden ilk 19’u

onaylandı bizde bu 19’un içerisindeyiz. Üyelere daha iyi hizmet vere bilmek için ekibimizle birlikte projeyi planladık”

Son olarak ARTSO Projesi Koordinatörü Yunus Emre Katrancı ise proje hakkında sunum yaparak bilgiler verdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı
Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı