ARTVİN VE İLÇE TSO BAŞKANLARI VALİ YILMAZ DORUK’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER

ARTVİN VE İLÇE TSO BAŞKANLARI VALİ YILMAZ DORUK’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER
ARTVİN VE İLÇE TSO BAŞKANLARI VALİ YILMAZ DORUK’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER Bayram Ali KAVALCI
Reklam

Artvin TSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ve Borçka TSO Yönetim Kurulu Başkanı Eşref Merttürk ile birlikte T.C. Artvin Valisi Yılmaz Doruk’ u makamında ziyaret etti.

 

   Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek Artvin TSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Borçka TSO Yönetim Kurulu Başkanı Eşref Merttürk ile birlikte T.C. Artvin Valisi Yılmaz Doruk’u makamında ziyaret etti.

Artvin, Hopa ve Borçka TSO Başkanları 19 Mayıs 1919 tarihinde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. Yıldönümünde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında anma ve farkındalık yürüyüşü düzenlemek için Vali Doruk’ tan izin isteyerek kendilerini de yürüyüşe davet ettiler. Hopa’dan Atatürk Anıtın önünde başlayarak fasılalı şekilde dünyanın en büyük Atatürk heykelinin bulunduğu Artvin Atatepe’de tamamlanacak anma ve farkındalık yürüyüşü orada düzenlenecek iftar yemeği ile taçlandırılacak ve farklı etkililikler gerçekleştirilecek. Akyürek ayrıca 17 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan Hopa TSO Geleneksel İftar Buluşmasına da Vali Doruk’ u davet etti.

Görüşmede Hopa TSO Başkan Akyürek Hopa Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında çağrı merkezi kurularak istihdam yaratılması konusundaki talebi yineleyerek Vali Doruk’tan destek beklediklerini ifade etti.

Oda başkanlarına ziyaretlerinden memnuniyet duyduğu dile getiren Vali Yılmaz Doruk birlikte çektirilen fotoğrafın ardından misafirlerini uğurladı.

                                                                                   Hayati AKBAŞ

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİMUR ŞİMŞEK YORUMLADI ; GÜN GELECEK DEVRAN DÖNECEK
TİMUR ŞİMŞEK YORUMLADI ; GÜN GELECEK DEVRAN DÖNECEK
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR