HOPAPORT’UN MİSAFİRİ BU DEFA TCG KILIÇ (P-330) OLDU

HOPAPORT’UN MİSAFİRİ BU DEFA TCG KILIÇ (P-330) OLDU
HOPAPORT’UN MİSAFİRİ BU DEFA TCG KILIÇ (P-330) OLDU Bayram Ali KAVALCI
Reklam

HOPAPORT’a demir atan TCG Kılıç(P-330) firkateyni komutanlarından kaymakam Canpolat ve Belediye Başkanı Ekmekçi’ye ziyaret

 

 TCG Kılıç(P-330) Gemi Komutanı Kaymakam Canpolat’ı Makamında Ziyaret etti.

DenizKurdu-2019 tatbikatı kapsamında Hopa Limanını ziyaret eden TCG Kılıç(P-330) Gemi Komutanı DZ. BNB. İlkay Beril ve B.Ç. YZB. Emre Koç Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’ı Makamında ziyaret etti.

Ziyarette TCG Kılıç(P-330) Gemisinin Hopa Limanında 21-23 Mayıs saat 10:00 – 18:00 tarihleri arasında halkın ziyaretine açık olacağını belirten Gemi Komutanı DZ. BNB. İlkay Beril ve beraberindekiler Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat ile bir süre sohbet ettikten sonra makamdan ayrıldılar.

TCG Kılıç(P-330) Gemi Komutanı Hopa Belediyesi'ne Ziyarette bulundu.

DENİZKURDU-2019 tatbikatı kapsamında Hopa Limanını ziyaret eden TCG Kılıç(P-330) Gemi Komutanı DZ. BNB. İlkay Beril ve B.Ç. YZB. Emre Koç, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi'yi Makamında ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Osman Akkaya'da hazır bulundu.

Ziyarette TCG Kılıç(P-330) Gemisinin Hopa Limanında 21-23 Mayıs saat 10:00 – 18:00 tarihleri arasında halkın ziyaretine açık olacağını belirten Gemi Komutanı DZ. BNB. İlkay Beril ve heyeti Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ve Belediye Başkan yardımcısı Osman Akkaya ile bir süre sohbet ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirip makamdan ayrıldılar.

HOPAPORT Tahıl Terminali rıhtımına demir atan Askeri gemi 23 Mayıs tarihine kadar her gün10..00-18.00 saatleri arasında halkın ziyaretine açık olacak.

                                                                                           Hayati AKBAŞ

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİMUR ŞİMŞEK YORUMLADI ; GÜN GELECEK DEVRAN DÖNECEK
TİMUR ŞİMŞEK YORUMLADI ; GÜN GELECEK DEVRAN DÖNECEK
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR