HOPA EKİBİ ARTVİN’İN GURURU OLDU

HOPA EKİBİ ARTVİN’İN GURURU OLDU
HOPA EKİBİ ARTVİN’İN GURURU OLDU Bayram Ali KAVALCI
Reklam

Hopa'nın İsmini İzmir'de tüm Türkiye'ye Duyurdular

 

 "Türk Beyin Takımı Akıl Oyunları Türkiye Finalleri “ne Katılmaya Hak Kazanan Ekip Hopa'ya Türkiye 9.luğu ve Türkiye 7.liği ile döndü.

Okul ve Bölge elemelerinden başarıyla çıkan öğrenciler İzmir'de gerçekleşen Akıl Oyunları Türkiye Elemelerinde de dereceler elde ederek döndü.

Hüsnü Ciner İlkokulundan Dağlar Vayiç, Dide Bıyıklı, Mehmet Akif Ersoy İlkokulundan Behçetüledep Hamedu, Yavuz Selim Ortaokulundan Serhat Çavuşoğlu, Anadolu İmam Hatip Ortaokulundan Hakan Çelik Ve Atatürk Anadolu Lisesinden Nebiye Akkaya'nın katılmaya hak kazandığı "Türkiye Finalleri’nde Dide Bıyıklı Türkiye 7.'si, Serhat Çavuşoğlu Türkiye 9.'su olarak hem bizi hem ailelerini gururlandırmasının yanı sıra, Hopa'nın ismini İzmir'de tüm Türkiye'ye duyurdular.

Turnuvaya iştirak eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı "Tunç Soyer" öğrencilere ödüllerini verirken, "Hopa’nın da finallerde olduğunu duymak beni ayrıca mutlu etti" dedi.

İzmir dönüşü finallere katılan tüm öğrencileri makamında ağırlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın “Hopa'yı İzmir'de en güzel bir şekilde temsil eden ve bizi gururlandıran değerli öğrencilerimize ve onların bu seviyeye gelmelerini sağlayan öğretmenlerimiz Mahmut Sazan, Remziye Sazan, Serkan Çelik, Atilla Köse öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

.Şube Müdürü Aytekin Gürbulak ise, 2011 yılında Hopalı İş Adamı Sıtkı Anadol’un destekleriyle başlayan akıl oyunları maceramızda bu seviyeye gelmemizin, uzun soluklu bir çalışmanın sonucu olduğunu ifade etti.

                                                                                                           Hayati AKBAŞ

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİMUR ŞİMŞEK YORUMLADI ; GÜN GELECEK DEVRAN DÖNECEK
TİMUR ŞİMŞEK YORUMLADI ; GÜN GELECEK DEVRAN DÖNECEK
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR