EĞİTİME FARKLI BİR BAŞLANGIÇ

EĞİTİME FARKLI BİR BAŞLANGIÇ
EĞİTİME FARKLI BİR BAŞLANGIÇ Admin
Reklam

EĞİTİME FARKLI BİR BAŞLANGIÇ

 

Yeni eğitim öğretim yılının açılışıyla beraber ders zili çalmaya başladı. Hopa Çocuk üniversitesi 2019-2020 eğitim öğretim yılı açılış programını çocuk festivali ile başladı.

Öğrencileri okul’a edepte etmek ve okul öncesi sevgiyi aşılamak amacı ile bu yıl farklı bir etkinlik yaparak tüm  dikkatleri üzerine çeken Hopa Lütfü Akaya çocuk üniversitesi ne kadar iddialı olduğunu da göstermiş oldu.

Eski mezunlar ve yeni öğrenciler eşliğinde yapılan açılışa çok sayıda veli iştirak etti. Çocuklar için Hayal perdesi tiyatro ekibinin hazırladığı gösteride jonklor, sosis balon ve eğlenceli yarışmalar yapıldı. Bolca eğlenen çocuklar ve veliler yeni eğitim yılına hazırlıklı başladı. Eğitim kadrosu ve sistemiyle bölgede tek olan Lütfü Akkaya çocuk üniversitesi mutlu çocuklar ve bilinçli veliler sloganıyla başarılarına devam ediyor.

Lütfü Akkaya Çocuk üniversitesi okul müdürü Serpil Yılmaz "Biz burada sadece bir okul değil yaşam merkezi sunuyoruz. Veliler ve çocuklar ne kadar mutlu olursa biz de o kadar mutlu oluyoruz. Asla her şeyi tamamlamış sayamayız. Velilerimizin ve çocuklarımızın fikirleri bizim için çok önemli. Ben bu sayede öğretmenlerime ve bütün velilerime teşekkür ederim.

Bu arada lütfü akaya çocuk üniversitesi yaptığı etkinliklerle ve eğitim seviyesi ile bölgede örnek gösterilen eğitim kurumları arasında yer alıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİMUR ŞİMŞEK YORUMLADI ; GÜN GELECEK DEVRAN DÖNECEK
TİMUR ŞİMŞEK YORUMLADI ; GÜN GELECEK DEVRAN DÖNECEK
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR