KOCAELİ “2. ARTVİN TANITIM GÜNLERİNE” HAZIR

KOCAELİ “2. ARTVİN TANITIM GÜNLERİNE” HAZIR
KOCAELİ “2. ARTVİN TANITIM GÜNLERİNE” HAZIR Admin
Reklam

KOCAELİ “2. ARTVİN TANITIM GÜNLERİNE” HAZIR

 

Kocaeli'nde yapılacak olan 2. Artvin Tanıtım Günleri ticari kaygıdan uzak sadece kültür ve tanıtım amacı ile hazırlıkları tamamlandı.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Artvinliler Birliği'nce 28 Kasım-1 Aralık 2019 tarihlerinde Kocaeli'nde yapılacak olan 2. Artvin Tanıtım Günleri ticari kaygıdan uzak sadece kültür ve tanıtım amacı ile hazırlıkları tamamlandı.

 

Artvin’in en üst düzeyde tanıtımının yapılacağı Kocaeli Artvin Tanıtım Günleri için bütün hazırlıklar tamamlanarak 28 Kasım 2019 Perşembe günü açılışı yapılacak olan Artvin Tanıtım Günleri için Kocaeli’den gelen Heyet çalışmalarını tamamlayarak büyük bir moral ile Kocaeli ’ye döndü.

 

Bu yıl 2. Yapılacak olan Artvin Tanıtım Günleri için Kocaeli’den gelen Artvinliler Birlik Başkanı İmad Erdoğan, Gebze Artvinliler Dernek Başkanı Osman Alkan, Artvinliler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Yılmaz, organizeyi yapacak olan ER Ajans sahibi Erkan Bakoğlu Artvin’e gelerek yoğun bir çalışma temposu ile Artvin Valisi Yılmaz Doruk, bütün ilçe Kaymakamları ve il ve ilçelerdeki bütün Belediye Başkanları ile görüşmeler yaparak yapılacak olan etkinliğin ticari amaçtan uzak tamamen kültür ve tanıtıma yönelik olacağına dikkat çektiler.

 

Kocaeli de yapılacak olan 2. Artvin Tanıtım Günleri ile ilgili Artvin’e gelerek çalışma faaliyetleri içerinde aktif bir şekilde yer alan Gebze Artvinliler Derneği Başkanı Osman Alkan da yapmış olduğu değerlendirmede “Söz konusu Artvin ise gerisi teferruattır. Geçen yıl yapılan tanıtım günleri büyük bir örnek oldu ve beklentilerin üstünde bir katılım ile çok güzel ve sorunsuz bir şekilde yapıldı. Bu yıl daha güzel hazırlandık. Ülkemizin her ili güzeldir ve özeldir ama Artvin Tarihi turistik, coğrafi kültürel olarak geçmişten bugüne gelenek göreneklerini yaşayan ve yaşatan bir il olmuştur. Artvinli olmaktan gurur duyuyoruz. Artvinli olmanın sorumluluklarını biliyoruz. Bu ruh ve bu düşünce ile herkesi 28 Kasım 2019 günü 4 gün sürecek Artvin Tanıtım günleri için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar alanına bekliyoruz. Biriniz gelmeseniz bir eksiğiz. Her şey Artvin için. Her şey Artvin’imizin değerlerini tanıtmak için. Emeği geçen ve katılım sağlayan yüreği Artvin sevdası ile dolu olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİMUR ŞİMŞEK YORUMLADI ; GÜN GELECEK DEVRAN DÖNECEK
TİMUR ŞİMŞEK YORUMLADI ; GÜN GELECEK DEVRAN DÖNECEK
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR
ŞAVŞAT’TAKİ KÖY MÜZESİNE İLGİ ARTIYOR