KUŞATILAN TÜRKİYE


Bu makale 2017-06-18 13:44:06 eklenmiş ve 620 kez görüntülenmiştir.
Yüksel Kantar

KUŞATILAN TÜRKİYE ,VATANSEVER DEVLET ADAMLARI,AZİZ MİLLETİMİZ VE NAÇİZANE UYARIM

Tüm Türk milleti , Batının  "Arap Baharı " projesinde gördü ki ;mesele monarşi ile yönetilen müslüman ülkelerin rejimini yıkıp demokrasi getirmek değil , mesele bu ülkelerde iç kargaşa çıkarıp , ülkeleri yönetilmez hale getirip,istikrarsızlaştırmak ve akabinde yeraltı ve yerüstü doğal kaynaklarına ve yönetimine cokoniel el koyma meselesi. Mısır'ı  Libya'yı yemeni Irak ı  Suriye'yi yıkan gölüne çevirip ne hale getirdikleri Ortada ilken , sıranın Katar , Türkiye ve İran'a geleceği aşikardır. Bu aşikar ken biz müslüman Türk milleti ne yapmalı ; 

Dış güçlerin temel anacı "böl parçala  hükmet " olduğuna  ve yukarı da bahsettiğim ülkelerin hali ortada olduğuna göre  bizim yapacağımız birey  ve Devlet olarak akıllı olmak aklımızı kiraya vermemek olmalı .

Bu nasıl olacak... Önce kutuplaştırıp sonra iç savaşın fitilini ateşlemek le güzel ülkemizi  kan gölüne çevirmek.. Sonra yönetilemez hale gelen ülkemiz e dış güçler Birleşmiş Milletler ve NATO aracılığı ile müdahale etmek... Sonra müdahale ile askeri veya sivil uşak bulup onlar vasıtası ile Batı'ya köle Yönetim oluşturmak.. Amaçlarına ulaşmak için ülkemizde Aslında bunu defalarca denediler. Ak partiyi kapatmak için dava açtılar , kriz ve kaos ortamı oluşturmak istediler. Kobani'yi  bahane 6-7 Ekim olaylarını çıkardılar... Mit tırlarımızı  durdurup ve yalan haber yapıp "Deaş'a Türkiye silah gönderiyor" diye ülkemizin sırlarını sattılar . Ağaçları bahane ederek Gezi Park eylemlerini yaparak hükümeti sokak eylemleri ile yıkmaya çalıştılar. 17-25 Aralık yargı darbesi yapmak isteyip meşru hükümeti yıkıp kargaşa çıkarmak istediler. 7 Haziran Genel seçimlerde % 60 blok diyerek "koalisyon " kurmaya çalışıp ülkemizi krize ve kaosa sokmaya çalıştılar. Hain FETO ile 15 Temmuz darbe teşebbüsünde bulunarak  ülkemizde iç savaş çıkarmaya çalıştılar.

CHP milletvekili Enis Berberoğlu'nun MİT tırlarının durdurulması davasına hapis cezası alması ile CHP'nin "Adalet " için Ankaradan Istanbul a yürüyüş kararı demokratik olmasına rağmen provakasyon lara açık tehlikeli eylemleri... Arap ülkesi Mısır da darbe ile diğer ülkelerde taşeron terör örgütleri üreterek iç savaş çıkarıp böldüler başardılar.ancak ülkemizde bunu başaramadılar.

Kuşatılan Türkiye'nin bu girdaptan kurutması için sn Bahçeli'nin  Cumhurbaşkanı imza " sen dik dur bu mücadelende biz milliyetçiler olarak yanındayız arkandayız " diyerek desteklemesi ülkemiz adına takdire şayandır. İyi ki vatansever sorumlu bir MHP Genel Başkanı sn Devlet Bahçeli  ve milliyetçi ülkücü gençlik var. Tüm bu teşebbüsler Cumhurbaşkanı- mız ın dirayetli dik duruşu, MHP lideri sn Devlet Bahçeli'nin  ve vatansever milletimizin desteği ile  ve Allah'ın yardımı ile aştık elhamdulillah...Uyanık olacağız , önce vatan millet diyerek bir ve beraber olursak bileğimizi kimse Bükemez , ülkemizi  kimse bölemez.Ha önce ben sonra Vatan dersek Batılılara hizmet ederiz ülke diye bir değerimiz kalmaz ve iş işten geçer.Durduğumuz yer doğru yer olmalı.Safımız net olmalı.Benim naçizane uyarımdır.Selam ve dua ile Hayırlı Bayramlar.

 

                      Yüksel Kantar 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
ArtvinGazetesi Güncel Haberleri
© Copyright 2016 ofismedya.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Ofis Medya haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi